Digital Marketing Manager

Domino Executive SearchO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Obecnie dla naszego Klienta, jednego z najszybciej rozwijających się producentów artykułów dziecięcych w Polsce i rynkach UE poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Współtworzenie oraz realizacja strategii e-marketingowej marki na rynku międzynarodowym w kanałach B2C (platformy sprzedażowe, porównywarki internetowe, własny e-commerce) oraz  kanałach B2B (sklepy specjalistyczne i branżowe online)
  • Ustalanie oraz realizacja krótko i długoterminowych KPI
  • Ustalanie budżetu na realizację wyznaczonych celów oraz nadzór nad jego efektywnym wydatkowaniem
  • Monitorowanie i optymalizacja prowadzonych kampanii
  • Zarządzanie pracą i rozwój podległego zespołu
  • Koordynowanie współpracy z zewnętrznymi dostawcami, w tym agencjami digital i domami mediowymi
  • Ścisła współpraca z pozostałymi komórkami w dziale marketingu oraz z działem sprzedaży
  • Przygotowywanie i egzekucja mediaplanów działań promocyjnych

Wymagania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu działu digital marketingu lub e-commerce w środowisku międzynarodowym
  • Doświadczenie w tworzeniu i prowadzeniu kampanii performance marketingowych
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu: affiliate marketing, SEM, SEO, programmatic, RTB, optymalizacji konwersji etc.
  • Znajomość trendów z zakresu e-commerce i marketingu online
  • Umiejętność współpracy, komunikacji i budowania relacji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia
  • Możliwość rozwoju w organizacji o międzynarodowym zasięgu
  • Wpływ na kreowanie strategii rozwoju przedsiębiorstwa, duża samodzielność i możliwość wdrażania nowych rozwiązań
  • Pakiet socjalny w tym możliwość dołączenia m. in. do ubezpieczenia grupowego, prywatna opieka medyczna, Multisport
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy