Oferta pracy

Growth Conversion Manager

STAR HUNTO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Menedżer

Dla jednego z naszych najlepszych Klientów, międzynarodowej firmy z siedzibą w Warszawie, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Growth Conversion Manager’a.

GROWTH CONVERSION MANAGER

OPIS STANOWISKA:

Stanowisko obejmuje zarządzanie długoterminową strategią cyfrowej sprzedaży oraz digital marketingu w segmencie klientów B2C.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Odpowiedzialność za aktywne współtworzenie strategii rozwoju polityki sprzedażowej w kanale online
  • Zdefiniowanie krótko i długookresowych działań sprzedażowych
  • Odpowiedzialność za prowadzenie i optymalizację działań w zakresie SEO/SEM, performance (social media) oraz programmatic marketingu
  • Generowanie leadów, optymalizacja lejka sprzedaży i rozwój cyfrowej dystrybucji produktów
  • Definiowanie i optymalizacja ścieżki konwersji dla uzyskania wymiernego wzrostu współczynników konwersji i przychodów
  • Badanie doświadczeń użytkowników w poszczególnych punktach kontaktu i identyfikacja nowych możliwości konwersji
  • Mierzenie skuteczności kampanii marketingowych, wszystkich działań online i obecności marki w sieci (SEO, SEM, social media)
  • Opracowanie koncepcji testów A/B
  • Analizowanie danych z różnych narzędzi analitycznych w celu tworzenia hipotez opartych na danych, w tym szczegółowej analizy ruchu w witrynie i konwersji
  • Bieżący monitoring oraz analiza efektywności podejmowanych działań, sporządzanie planów i raportów
  • Proaktywne proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań mających na celu poprawę jakości funkcjonowania kanału e-commerce, zwiększenia sprzedaży i maksymalizacji współczynnika konwersji
  • Nadzór nad poprawnością estetyczną, merytoryczną i funkcjonalną (UX) serwisów
  • Współpraca z agencjami przy planowaniu i egzekucji kampanii marketingowych w kanałach cyfrowych, social media oraz przy rozwoju narzędzi e-commerce w celu zwiększenia sprzedaży/konwersji

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: marketing (online), e-commerce, e-business, zarządzanie)
  • Doświadczenie (min. 5 lat) w pracy w marketingu cyfrowym (B2B/B2C), e-commerce, komunikacji online, mile widziane doświadczenie w agencji marketingowej online
  • Doświadczenie w zarządzaniu kampaniami SEO/SEM, w mediach społecznościowych
  • Bardzo dobra znajomość w praktycznym wykorzystaniu narzędzi technologicznych: marketing automation, programmatic advertising, web analytics, SEM/SEO, e-mail marketing
  • Doświadczenie w optymalizacji stron internetowych i innych cyfrowych kanałów dotarcia do odbiorcy pod kątem UX
  • Bardzo dobre zdolności analityczne (ROI, przygotowywanie budżetu, raporty, praca z danymi)
  • Znajomość najnowszych trendów i zagadnień z zakresu marketingu online
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i piśmie (poziom C1)
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne (współpraca z innymi działami firmy oraz partnerami biznesowymi)
  • Umiejętność podejmowania decyzji, samodzielność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole, elastyczność w działaniu i otwartość
  • Rzetelność, proaktywna postawa oraz własna inicjatywa w działaniu
  • Wysoka kultura osobista i chęć do nauki nowych zadań
  • Kreatywność i nieszablonowe podejście do digital marketingu

OFERUJEMY:

  • Praca w profesjonalnym i dynamicznym zespole w międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia (umowa B2B lub umowa o pracę)
  • Pakiet Opieki Medycznej Enel-med, karta sportowa, dofinansowanie do lekcji jęz. ang.
  • Odpowiedzialne, kreatywne i samodzielne stanowisko pracy

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH:

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Star Hunt Agnieszka Walter z siedzibą w Warszawie (02-672) przy ul. Domaniewskiej 28 (Pracodawca/Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeśli chcą Państwo, aby Państwa CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez Star Hunt, prosimy o umieszczenie dodatkowo w CV następującą zgodę:

"Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przysżłych rekrutacji, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy