Oferta pracy

Digital Marketing Manager

PLAY (P4 Sp. z o.o.)O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

 MARKETING

Twoje zadania:

  • Komunikacja marketingowa oferty produktowej na stronie www (tworzenie contentu serwisu play.pl i bieżące zarządzanie nim)
  • Ciągłe szukanie rozwiązań podwyższających poziom konwersji w play.pl
  • Współpraca z zespołem e-commerce, marketingu, product ownerów i UX, aby regularnie dostarczać nowe doświadczenia i funkcjonalności
  • Aktywie poszukiwanie, definiowanie oraz walidowanie miejsc do optymalizacji podążającymi za potrzebami użytkowników i wewnętrznych interesariuszy
  • Planowanie i koordynacja działań promocyjnych zmierzających do podwyższenia poziomu konwersji oraz wartości koszyka
  • Dbałość o SEO oraz wydajność aplikacji
  • Bieżąca współpraca z agencją interaktywną oraz developerami

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz minimum dwuletnie doświadczenie w pracy dla sektora e-commerce lub digital marketingu lub na stanowisku którego celem była optymalizacja strony / aplikacji
  • Umiesz projektować strony o charakterze sprzedażowym skupione na wysokiej konwersji
  • Rozumiesz briefy marketingowe i aktywnie poszukujesz rozwiązań problemów biznesowych
  • Swobodnie odnajdujesz się w pracy zespołowej
  • Znasz proces projektowy User Experience
  • Doceniasz znaczenie danych, potrafisz interpretować dane z analityki webowej i znasz podstawy Google Analytics
  • Świetnie odnajdujesz się w pracy w środowisku interdyscyplinarnym (biznes, design, IT)
  • Masz doświadczenie w pracy w oparciu o metodykę SCRUM
  • Wiesz, co wpływa na SEO i jak je optymalizować
  • Swobodnie posługujesz się językiem angielskim (warunek konieczny)

Korzyści dla Ciebie:

  • Umowa o pracę i stabilna praca na dłużej
  • System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy
  • Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Imprezy integracyjne
  • Ty i tylko Ty decydujesz jak ubierasz się do pracy
  • Świętujemy sukcesy
  • Karta multisport
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

Ogłoszenie archiwalne