Oferta pracy

Digital Marketing Manager

DCGO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS office

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie oraz realizacja i egzekucja strategii marketingowej i jej egzekwowanie dla wszystkich projektów w firmie

  • planowanie rocznego i kwartalnego budżetu działań marketingowych oraz jego bieżące monitorowanie

  • tworzenie kampanii reklamowych oraz contentowych z wykorzystaniem różnych kanałów i platform social media

  • tworzenie kalendarza – social media

  • projektowanie oraz realizowanie działań nastawionych na pozyskiwanie nowych klientów (lead generation)

  • tworzenie/ zarządzanie bazą mailingową, dbanie o zgodność z wymogami RODO, segmentacja bazy i bieżące dbanie o jej jakość

  • automatyzacja procesów marketingowych w oparciu o dostępne narzędzia, tworzenie lejków, ustawianie schematów komunikacji

  • bieżące wsparcie zespołu w graficznym i merytorycznym przygotowywaniu ofert oraz materiałów promocyjnych (B2B marketing)

  • monitorowanie działań konkurencji,

  • działania PR: kontakt z dziennikarzami, pisanie informacji prasowych, pozyskiwanie patronatów medialnych i partnerów dla organizowanych eventów marketingowych

Nasze wymagania

  • twoje doświadczenie w marketingu B2B wynosi minimum 4 lata

  • posiadasz 2-letnie doświadczenie w roli Product Managera - szczególnie z produktami technologicznymi i/lub cyfrowymi

  • możesz pochwalić się doświadczeniem w prowadzeniu projektów marketingowych i sprzedażowych

  • tworzyłaś/eś plany komunikacyjne

  • współpracowałaś/eś z agencjami i współtworzyłaś/eś materiały wsparcia sprzedaży (prezentacje, materiały sprzedażowe)

  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie zaawansowanym

  • posiadasz lekkość w swobodnym i poprawnym posługiwaniu się językiem polskim

  • jesteś asertywna/y, umiesz obronić swoje zdanie i przekonać do niego innych

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • samodzielność i możliwość rozwoju zawodowego

  • tworzenie i uczestniczenie w kreatywnych projektach, które będą miały wpływ na rozwój firmy

  • pracę z fajnymi ludźmi 😊

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • możliwość wyboru formy zatrudnienia: B2B lub UoP

  • pracę w nowoczesnym biurowcu w dogodnej lokalizacji: Rondo Daszyńskiego – budynek GPZ

  • dofinansowanie do karty sportowej

  • prywatną opiekę medyczną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • strefa relaksu

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

wstępna rozmowa telefoniczna

2

spotkanie z potencjalnym przełożonym

3

nasza dezycja :)

DCG

DCG jest firmą technologiczną, gromadzącą w swoich szeregach profesjonalistów związanych z IT. W związku z ciągłym rozwojem i dużą liczbą prowadzonych przez nas projektów stale poszukujemy nowych pracowników i współpracowników, posiadających wysokie kompetencje w obszarze IT lub w innym obszarze zgodnym z informacjami podanymi w ogłoszeniu.

Przewiń do profilu firmy