Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Digital Marketing Manager

OTCF S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie, zarządzanie i koordynacja strategii digital marketingu marki

  • Opracowywanie, realizacja i egzekucja bieżących planów marketingowych

  • Uczestnictwo w projektowaniu i doskonaleniu UX platformy

  • Nadzór nad social mediami na rynku polskim i zagranicznym (Facebook oraz Pinterest, a także wsparcie w prowadzeniu Instagrama)

  • Współpraca przy rozwoju aplikacji mobilnej o funkcjonalności pozasprzedażowej, mające wpływ na lojalizację użytkowników

  • Praca nad rozwiązaniami (produktami i usługami) cyfrowymi, wpływającymi na dobre doświadczenia z kontaktu z marką (np. rozwiązania digital w salonach stacjonarnych, program lojalnościowy, rozwiązanie oparte o grywalizację itp.)

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku

  • Znajomość branży fashion, sportowej lub innej podobnej

  • Doświadczenie w obszarze digital/ online/ ecommerce

  • Doświadczenie w tworzeniu dobrego jakościowo contentu

  • Wiedza w obszarze trendów digitalowych

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne