Oferta pracy

Digital Marketing Manager

EAGLE RECRUITMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

14 50015 500 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta, międzynarodowego lidera z branży produkcji filtrów do uzdatniania wody, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko: Digital Marketing Manager.

Twój zakres obowiązków

  • Kilkuletnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w obszarze Digital Marketingu

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Doświadczenie i kwalifikacje zawodowe w zakresie marketingu B2B

  • Doświadczenie w planowaniu i realizacji kampanii online (w tym Social Media), optymalizacja treści, SEM/SEO, remarketing, AdWords, Google Ads, LinkedIn Business, opracowywanie i tworzenie treści, kampanii mailowych,

  • Techniczne umiejętności korzystania z narzędzi do śledzenia i analizy wyników kampanii digitalowych (umiejętność analitycznego myślenia)

  • Wysokie kompetencje komunikacyjne, umiejętność prowadzenia prezentacji.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze usług księgowych

  • Doświadczenie w efektywnym zarządzaniu zespołem

  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość polskich standardów rachunkowości oraz przepisów podatkowych

  • Wysokie umiejętności interpersonalne / komunikacyjne

  • Samodzielność, dokładność, chęć dalszego rozwoju w obszarze finansów, rachunkowości

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe zgodne z posiadanymi kompetencjami

  • Cykliczne premie

  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych m.in. pakiet prywatnej opieki medycznej, karta Multisport, ubezpieczenie na życie

  • Praca w międzynarodowym środowisku

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • Pracę w firmie o silnej pozycji i rozpoznawalnej marce na rynku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej