Oferta pracy

Digital Marketing Manager

Antal Sales & Marketing

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, lidera z obszaru edukacji i szkoleń mamy przyjemność prowadzić projekt rekrutacyjny na stanowisko Digital Marketing Manager

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie działem digital marketingu w aspekcie finansowym, personalnym i strategicznym

  • tworzenie oraz wdrażanie strategii digital

  • tworzenie strategii i prowadzenie kampanii sprzedażowych produktów cyfrowych

  • rozwój innowacyjnej platformy e-learningowej we współpracy z partnerami technologicznymi

Wymagania pracodawcy

  • minimum 3-letnie doświadczeniem na analogicznym stanowisku,z bardzo dobrą znajomością digital marketingu, orientującej się w najnowszych trendach

  • doświadczenie w tworzeniu oraz realizacji strategii marketingowych

  • doświadczenie w budowaniu produktów cyfrowych; potrafiącej przekuwać wymagania biznesowe na realne rozwiązania; posiadającej zrozumienie zagadnień UX

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Pracodawca oferuje

  • ambitną, pełną autentycznych i rozwojowych wyzwań pracę, do której będziesz przychodził z przyjemnością i motywacją

  • pracę z najlepszymi profesjonalistami w swoich dziedzinach

  • realny wpływ na działanie firmy oraz możliwość wprowadzania swoich pomysłów i strategii w życie, samorealizację i bycie istotnym ogniwem organizacji

  • pracę przy innowacyjnej platformie e-learningowej

  • stałe szkolenia dot. kompetencji miękkich, wsparcie w rozwoju zawodowym, środowisko feedbacku, wzrostu, równowagi, komunikacji

  • bardzo zgrany zespół, z którym świetnie się pracuje, tworzący rozwojową kulturę opartą na szacunku, skuteczności, wsparciu, asertywności i ciągłej nauce

  • elastyczne godziny pracy, nowoczesne narzędzia pracy;

  • stałą pensję oraz prowizję od sprzedaży

At Antal, we have always valued expert knowledge, which is why we were one of the first recruitment companies in Poland with specialized recruitment divisions. The professional orientation of our consultants means that they are not only effective recruiters, but also qualified consultants who have unique knowledge about modern tools and the latest trends in the labour market.

Przewiń do profilu firmy