Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Digital Marketing Project Manager

AXIA RETAIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wycieczkowa 20

Bałuty

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa realizacja projektów „pod klucz” – loterie online, ecommerce oraz omnichannel

  • Przygotowywanie prezentacji handlowych, całości dokumentacji związanej z projektami oraz raportów marketingowych

  • Zarządzanie i kontrola zadań podwykonawców, w tym prac developerskich pod kątem terminowości, jakości wykonania oraz budżetu

  • Prowadzenie działań marketingowych promujących firmę

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami oraz eventami

  • Wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne – umiejętność współpracy z klientem

  • Znajomość mechanizmów digitalowych oraz rynku digital marketingu

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym

  • Doskonała organizacja pracy

  • Prawo jazdy kat. B

  • Doświadczenie w branży retail będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość narzędzi Microsoft Office na poziomie bardzo dobrym, szczególnie Excel

To oferujemy

  • Elastyczny czas pracy 9-17

    Agencja marketingowa świadcząca usługi digital marketingu dla branży retail poszukuje osoby na stanowisko:

    Starszy Specjalista ds. Marketingu

    Siedziba firmy w Łodzi

    Przewiń do profilu firmy