Ta oferta pracy jest nieaktualna od 104 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Digital Marketing Specialist

  • Chrzanów, małopolskie
  • Specjalista
  • 2018-03-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    To nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma handlowa o wieloletnim doświadczeniu na rynku, zajmująca się sprzedażą detaliczną, hurtową oraz produkcją suplementów diety. Działalność firmy jest szeroko rozpowszechniona na rynku krajowym oraz wielu rynkach międzynarodowych w tym poza Unią Europejską. Nasz profil inwestycyjny skupia się na silnym rozwoju „ekomersu”, rynków międzynarodowych, produkcji oraz skutecznego digital marketingu.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy zmotywowanego
    Miejsce pracy: Chrzanów

    Wiedzącego w praktyce, co to growth hacking, social media marketing, content marketing. Umiejącego racjonalnie tworzyć i realizować media plany, analizować otoczenie konkurencyjne. Potrafiącego postawić i realizować działania w kontekście konkretnych KPI. Preferowana osoba żywo zainteresowana sportem i/lub znająca branżę fitness. Dobrze zmotywowany i szybko rozwijający się team czeka.

    ZADANIA:

    • Tworzenie strategii rozwoju działań marketingowych, komunikacyjnych i planów wykonawczych
    • Prowadzenie projektów z wykorzystaniem dostępnych narzędzi digital marketingu; newslettery, content marketing, infografiki, raporty medialne, blog, social media, aplikacje, rankingi
    • Monitoring danych rynkowych (w tym analiza konkurencji), analiza trendów branżowych
    • Współpraca z działem graficznym oraz kanałem YouTube zleceniodawcy
    • Budowanie i utrzymywanie stałych relacji z mediami, partnerami i influencerami
    • Aktywna komunikacja z klientami, partnerami i grupą docelową z wykorzystaniem różnych kanałów (w tym social media)
    • Organizacja eventów i szkoleń, akcji CSR
    • Reprezentowanie nas na targach, konferencjach i spotkaniach branżowych, wystąpienia branżowe
    • Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji i szkoleń produktowych
    • Pozyskiwanie nowych partnerów w obszarze komunikacji na rynku polskim i zagranicznych
    • Tworzenie i aktualizacja baz mediów, partnerów i klientów
    WYMAGANIA:
    • Minimalnie roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub agencji digitalowej
    • Bardzo dobra znajomość trendów online marketingu w tym w szczególności social media oraz influencer marketing
    • Umiejętność planowania i organizacji pracy
    • Komunikatywność oraz wysokie umiejętności interpersonalne
    • Umiejętność swobodnego zarządzania zespołem
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu minimum średnim
    OFERUJEMY:
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • Umowę kontraktową lub umowę o pracę
    • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o pozycji lidera rynkowego w swej branży
    • Rozwój, szkolenia, pracę w silnie zmotywowanym zespole
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.
    Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

    Prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”