Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Digital marketing specialist

CHF DESIGN

CHF DESIGN

Józefa Wybickiego 7a

Dąbrowa Górnicza

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie kampanii performance (Facebook Ads, Google Ads, TikTok Ads),

  • rozwój i współpraca z sieciami afiliacyjnymi,

  • monitorowanie i optymalizacja wskaźników kampanii,

  • poszukiwanie i testowanie nowych źródeł płatnego ruchu reklamowego,

  • generowanie pomysłów na promocje naszej marki w digitalu, rekomendowanie nowych rozwiązań,

  • stworzenie oraz rozwój strategii komunikacji marketingowej,

  • współtworzenie treści na stronę sklepu - opisy kategorii oraz trendów,

  • przygotowanie treści na bloga wg. scenariuszy,

  • nadzorowanie spójności komunikacji we wszystkich kanałach,

  • stworzenie oraz rozwój marketing automation.

Nasze wymagania

  • biegła znajomość Google Analytics, Google Ads oraz Menadżera Reklam FB Ads,

  • bardzo dobra znajomość branży e-commerce i rynku digital reklamy,

  • znajomość narzędzi marketing automation,

  • samodzielność oraz umiejętność analitycznego myślenia i planowania,

  • zaangażowanie, entuzjazm i nastawienie na wynik,

  • doświadczenie i sukcesy zawodowe w zakresie planowania i tworzenia contentu dla marki (mile widziana branża fashion),

  • "lekkie pióro", kreatywność, myślenie nieszablonowe,

  • świetnie porusza się w social media i znajomość najnowszych trendów w digital marketingu,

  • realizacja treści pod kątem pozycjonowania w wyszukiwarce (SEO),

  • planuje swoją przyszłość zawodową z marketingiem i branżą e-commerce.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Pracę w młodym zespole.

  • Możliwość rozwoju i przyjazną atmosferę w pracy.

  • Forma zatrudnienia do ustalenia.

  • Stabilność zatrudnienia - firma nastawiona jest na długotrwałą współpracę.

  • Szybki i sprawny proces rekrutacyjny.

  • Realny wpływ na rozwój firmy.

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • kawa / herbata

Miejsce pracy:

biuro w Dąbrowie Górniczej do lutego 2023, następnie biuro w Katowicach

CHF DESIGN

Obecnie szukamy Specjalisty ds. Marketingu Internetowego. Głównym zadaniem na tym stanowisku będzie dowożenie konkretnych wyników w kampaniach marketingowych oraz połączenie działań w social media z systematycznymi działaniami promującymi sklep w wyszukiwarce.

Przewiń do profilu firmy