Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Digital Marketing Specialist

Clicktrans

  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Clicktrans

aleja Grunwaldzka 303

Oliwa

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i wdrażanie działań marketingowych w obszarze online marketingu na rynku polskim i anglojęzycznym (PR, email marketing, content marketing, elementy SEO, social media)

  • współpraca z zespołem produktowym w zakresie komunikowania o nowych funkcjach i zmianach w produkcie

  • możliwość udziału we współtworzeniu kampanii PPC - Google Ads i Facebook Ads

  • współpraca z UI/UX designerem oraz analitykiem przy tworzeniu raportów PR i wdrożeń marketingowych w produkcie

  • analiza efektywności działań marketingowych

  • kontakty z partnerami biznesowymi w Polsce i za granicą

  • rozwój serwisów: https://clicktrans.pl/ oraz https://clicktrans.com/

  • współpraca z agencjami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z online marketingiem

  • doświadczenie w działaniach z zakresu PR i/lub doświadczenie w prowadzeniu email marketingowych kampanii

  • praktyczna wiedza i znajomość zagadnień związanych z content marketingiem, SEO

  • świetna znajomość języka angielskiego

  • doświadczenie w pisaniu i redakcji dłuższych tekstów w języku angielskim i polskim

  • entuzjazm, energia do działania i samodzielność

Mile widziane

  • doświadczenie w online marketingu dla projektów spoza Polski

  • znajomość Google Ads, Facebook Ads

  • doświadczenie w prowadzeniu kampanii TV, radio

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie rozwijającej się w całej Europie

  • umowę o pracę

  • stabilne zatrudnienie w firmie istniejącej na rynku od 12 lat

  • możliwość częściowej pracy zdalnej

  • pracę kreatywną z dużą możliwością rozwoju

  • szkolenia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Clicktrans

Dołącz do największego w Polsce serwisu łączącego osoby szukające transportu z firmami transportowymi. Clicktrans powstał w 2010 roku i do dziś skorzystało z niego ponad 800 tysięcy osób w Europie zlecając prawie 1,7 miliona przesyłek. Clicktrans działa w Polsce, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Włoszech oraz Hiszpanii.

Przewiń do profilu firmy