Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Home Doctor Spzoo z siedzibą w Warszawie, przy ul. Domaniewskiej 45, (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Digital Marketing Specialist

HomeDoctor Sp. z o.o.

umowa o pracę
7 0009 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
6 5008 500 netto (+ VAT) / mies.
  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ważna jeszcze 3 dni
    do: 29 paź 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie i wdrożenie strategii komunikacji marki w internecie

  • Planowanie i koordynacja pracy przy kampaniach internetowych (display, social media, influencer marketing, e-mail marketing, SEM, SEO)

  • Dobór odpowiednich narzędzi do prowadzenia kampanii marketingowych, ich analiza i optymalizacja pod kątem efektywności uzyskiwanej sprzedaży i realizacji założonego budżetu marketingowego;

  • Optymalizacja źródeł ruchu na stronach;

  • Monitoring, analiza i raportowanie skuteczności kampanii i działań e-marketingowych

  • Bliska współpraca z agencjami marketingowymi

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w digital marketingu

  • Masz umiejętność wdrażania skutecznych rozwiązań w zakresie e-commerce;

  • Posiadasz umiejętności samodzielnego i skutecznego prowadzenia projektów;

  • Posiadasz umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków na podstawie raportów i analiz

  • Jesteś otwarty, komunikatywny, charakteryzuje Cię postawa „Can do”

  • Jesteś kreatywny,

  • Lubisz to co robisz i jesteś na bieżąco z nowymi technikami marketingowymi,

  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie bardzo dobrym.

  • Mile widziane doświadczenie w e-commerce usług medycznych

To oferujemy

  • Pracę z zespołem fantastycznych ludzi, w firmie, która rozwija się w ekspresowym tempie.

  • Pracę na samodzielnym stanowisku, z realnym wpływem na sukces firmy.

O nas

HomeDoctor to jeden z największych operatorów telemedycznych w Polsce. Bardzo szybko rozwijający się start-up poszukuje do swojego zespołu Digital Marketing Managera.