Oferta pracy

Żabka Polska

Digital Marketing Support Specialist

Żabka PolskaO firmie

  • Matyi 8, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 22 dni
    do: 07 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Matyi 8

Poznań

Twój zakres obowiązków

Need backup! Hasło znane głownie z wojennych filmów i Counter Strike’a dotyczy także nas. Potrzebujemy kogoś, kto będzie swoistym wsparciem dla naszych digitalowych projektów i w odpowiednim momencie podrzuci apteczkę lub pakiet amunicji.

Swobodna atmosfera, młody zespół… daj spokój. Mamy to wszystko, lecz nie o to chodzi. Nie szukamy jeleni do abstrakcyjnego startupu, tylko digitalowych wymiataczy, którzy w tej odnodze marketingu czują się jak ryba w wodzie (żaba w stawie?). Zgłoś się, jeśli to własnie Ty!

Twoje zadania:

• Zarządzenie rozwojem strony www przy współpracy z działem IT

• Aktualizacja contentu i układu strony przy użyciu narzędzia CMS

• Obsługa narzędzi: Google Analytics, Hot Jar, Google Tag Manager, Google Search Console, Google My Business, Synerise, Brand24

• Rekomendowanie i wdrażanie nowych narzędzi digital marketingu oraz usprawnianie funkcjonalności stron www

• Współpraca z agencjami i firmami zewnętrznymi w celu optymalizacji działań w zakresie performance marketingu

• Monitorowanie i raportowanie efektywności wg. założonych KPI

• Stały rozwój umiejętności oraz poszerzanie wiedzy z zakresu digital marketingu – śledzenie bieżących trendów i implementowanie ich w ramach realizowanych zadań

Nasze wymagania

Chcemy z Tobą pracować, jeśli:

• Jesteś komunikatywny/a i łapiesz w lot

• Potrafisz prowadzić projekty zgodnie z procedurami PMO

• Posiadasz praktyczną znajomość narzędzi z zakresu digital marketingu

• Nie masz problemu z szybkim nabywaniem nowych kompetencji (branża galopuje 😊)

• Jesteś gotowy/a na rozwój i poszerzanie wiedzy (i przede wszystkim tego chcesz)

• Znasz j. angielski w stopniu pozwalającym na pracę w anglojęzycznych programach

• Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

• Znasz się na pozycjonowaniu stron www oraz wizytówkach sklepów w wyszukiwarkach

• Nie boisz się proponować własnych rozwiązań w celu optymalizacji i automatyzacji procesów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

Tak się u nas pracuje