Foton Technik Sp. z o.o.

Digital Marketing Specialist

Foton Technik Sp. z o.o.O firmie

  • Ważna jeszcze dzień
    do: 13 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Wilhelma Konrada Roentgena 7

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • realizacja strategii marketingowej marki

  • opieka nad produktami digital-performance (afiliacje, partnerzy, strona internetowa, formularze, LPki itp.)

  • nadzór nad konwersją - jakość leadów, research, badania i testy A/B

  • współpraca z agencjami (PR, agencje reklamowe)

Nasze wymagania

  • doświadczenie (min. 3 letnie) w realizacji kampanii marketingowych online i Digital Marketingu (znajomość SEM, SEO, web development, UX/UI, automatyzacja i obszarów e-commerce)

  • znajomość narzędzi analitycznych i raportowych (Google Analytics; Firebase, Hotjar) i wiedzę praktyczną z przeprowadzania analiz

  • wiedzę z optymalizacji contentu pod kątem SEO

  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym

  • umiejętność pracy z zespołami projektowymi

  • kreatywność, zaangażowanie w powierzone zadania, dbałość o szczegóły

  • podstawowa znajomość Wordpress mile widziana

Mile widziane

  • podstawowa znajomość Wordpress

To oferujemy

  • benefity (opiekę medyczną, kartę multisport)

  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy

  • wszystkie niezbędne narzędzia do pracy

  • super atmosferę opartą na partnerskich relacjach

  • realną możliwość rozwoju - firma się rozwija i my razem z nią

  • możliwość pracy z ekspertami w swojej dziedzinie, którzy chętnie dzielą się wiedzą

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata