Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Digital Marketing Specialist

Elab Education Laboratory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

7 0008 000 brutto / mies.

Nowogrodzka 68

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie stroną internetową - dbanie o prawidłowe funkcjonowanie i ciągły rozwój zgodnie z zasadami SEO,

  • strategiczne planowanie, realizacja oraz optymalizowanie efektywnych kampanii marketingowych

  • monitorowanie rynku oraz trendów,

  • wsparcie w prowadzeniu kanałów social media,

  • wsparcie w organizacji targów, eventów online i offline, projektów marketingowych,

  • opracowywanie treści do materiałów marketingowych,

  • realizacja projektów graficznych,

Nasze wymagania

  • min. dwuletnie doświadczenie w prowadzeniu: kampanii Google Ads oraz działań z zakresu SEO (warunek konieczny)

  • bardzo dobra znajomość: Google Analytics (G4) oraz Wordpress

  • praktyczna znajomość kanałów social media: Facebook, Instagram, Youtube, LinkedIn, TikTok

  • praktyczna znajomość MS Office

  • umiejętność obsługi programów graficznych (Canva),

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny),

  • “can do attitude”, czyli optymizm i szukanie sposobów, a nie wymówek,

  • kreatywność oraz umiejętność planowania i organizowania własnej pracy,

To oferujemy

  • umowa o pracę z 3-miesięcznym okresem próbnym,

  • bezpośrednie raportowanie do CEO,

  • dofinansowanie Karty Sportowej,

  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej,

  • spotkania integracyjne,

  • bardzo dobra lokalizacja miejsca pracy (ścisłe centrum – 2 min pieszo od Dworca Centralnego)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Zajmujemy się kompleksowym doradztwem edukacyjnym dla młodzieży i dorosłych. Oferujemy autorskie, zindywidualizowane programy doradczo-edukacyjne oraz współpracujemy z siecią instytucji edukacyjnych i uniwersytetów na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy