Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Digital Marketing Specialist

Taksidi Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Wołodyjowskiego 40

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • realizacja strategii działań sprzedażowych i marketingowych online

  • tworzenie i optymalizacja kampanii reklamowych w sieci Meta Ads oraz Google Ads

  • koordynowanie tworzenia materiałów i treści reklamowych we współpracy z grafikami i montażystami

  • przygotowywanie komunikacji zewnętrznej (media społecznościowe, newslettery)

  • redagowanie treści, przygotowywanie ofert współpracy / sponsoringu

  • analiza realizowanych działań, raportowanie wyników

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy z Meta Ads oraz Google Ads (warunek konieczny)

  • bardzo dobre umiejętności analityczne oraz znajomość Google Analytics

  • umiejętność prowadzenia profili w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram)

  • umiejętność redagowania krótkich form pisanych (np. posty, teksty na stronę)

  • nastawienie na osiągnięcie rezultatów

  • dokładność i sumienność w wykonywanych obowiązkach

  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku

  • dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • stałą, comiesięczną pensję powiększoną o bonus za wyniki

  • możliwość podróżowania jako bonus za dobrą pracę

  • elastyczne godziny pracy, częściowa możliwość pracy zdalnej

  • ciągły rozwój oraz możliwość poszerzania swojej wiedzy w zakresie marketingu

  • dużo niezależności i okazji do wykazania się

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie wypoczynku

O nas

Taksidi to biuro turystyczne kierujące swoją ofertę do młodych ludzi. Organizujemy wyjazdy narciarskie i snowboardowe pod marką Taksidi (www.taksidi.pl) oraz niezwykłe rejsy do najpiękniejszych zakątków świata pod marką The Boat Trip (www.TheBoatTrip.eu). Nasze wyjazdy słyną z doskonałego przygotowania i niezwykłej atmosfery. Jesteśmy zgranym, młodym team'em i dynamicznie rośniemy. W związku z tym poszukujemy osoby na stanowisko: Digital Marketing Specialist