Oferta pracy

Digital Marketing Specialist

Domodi Sp. z o.o.

  • Jaworska 13, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Jaworska 13

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Udział w tworzeniu biznesowej strategii marketingowej dla Grupy Domodi

  • Realizacja działań promocyjnych i wizerunkowych mających na celu wsparcie sprzedaży, komunikację zmian produktowych oraz zwiększenie rozpoznawalności spółki

  • Realizacja działań wizerunkowych na platformie LinkedIn

  • Administracja strony korporacyjnej, w tym przygotowywanie kalendarza treści dla zakładki blog oraz aktualności

  • Udział w tworzeniu strategii pozyskiwania LEADów

  • Realizacja działań wspierających sprzedaż: newslettery B2B, prezentacje, oferty, gift packi, foldery handlowe, case study, materiały poradnikowe takie jak e-booki, webinary, podcasty

  • Ścisła współpracą z grafikiem w oparciu o key visual Grupy Domodi

  • Realizacja eventów i spotkań biznesowych

  • Analiza konkurencji

  • Analiza efektywności działań

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w marketingu (mile widziane doświadczenie w obszarze działań B2B, performance marketingu lub content marketingu)

  • Lekkie pióro i umiejętność tworzenia biznesowych, angażujących oraz kreatywnych treści

  • Bardzo dobre umiejętności organizacji własnej pracy

  • Zainteresowanie najnowszymi trendami i praktyczna znajomość zagadnień związanych z marketingiem oraz brandingiem

  • Samodzielność i proaktywne wychodzenie z inicjatywą

  • Bardzo dobra umiejętność komunikacji z otoczeniem i łatwość w budowaniu relacji

  • Chęć pracy w przyjaznej i twórczej atmosferze :)

To oferujemy

  • możliwość nauki od profesjonalistów,

  • komfortowe i nowoczesne biuro przy ulicy Jaworskiej 13 we Wrocławiu, choć teraz wszyscy pracujemy zdalnie,

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, kafeteria),

  • wsparcie przy zorganizowaniu stanowiska do pracy zdalnej w Twoim domu

  • swobodę zatrudnienia – umowa o pracę lub kontrakt.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

  • hybrydowy model pracy

  • dostęp do kafeterii