Oferta pracy

Digital Media Analyst

Performance Media sp. z o. o. sp. k.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie nowych rozwiązań we współpracy z klientem i zespołem Developerskim;

  • praca z danymi w obszarze Big Data, dzięki którym pomożesz zoptymalizować działania naszych klientów;

  • projektowanie warstwy prezentacji danych we współpracy z zespołem BI Solutions;

  • przygotowywanie raportów i dedykowanych analiz we współpracy z globalnymi markami, którymi z przyjemnością pochwalisz się w swoim CV!

Nasze wymagania

  • doświadczenie w samodzielnym planowaniu i realizacji kampanii w jednym z obszarów: Facebook Ads, Pinterest, Snapchat lub TikTok;

  • wiedza merytoryczna z zakresu przynajmniej jednej platformy socialowej (Facebook Ads, Pinterest, Snapchat, TikTok) oraz narzędzi wspomagających analizę działań digitalowych, takich jak: MOAT, IAS, Nielsen DAR, Sprinklr;

  • umiejętność formułowania rekomendacji biznesowych na podstawie danych digitalowych;

  • biegłość w przeprowadzaniu zaawansowanych analiz (must have);

  • świetna znajomość języka angielskiego (pracujemy z klientami globalnymi i spotkania w języku angielskim to norma);

  • umiejętność krytycznego myślenia, szukania i opracowywania rozwiązań;

  • znajomość narzędzi Power BI, SQL oraz zarządzania projektami w metodyce Agile będą dodatkowymi atutami.

To oferujemy

  • dołączysz do jednej z najlepszych agencji marketingu internetowego w Polsce, w której staniesz się częścią niezwykłych projektów dających szansę na to, by się wykazać;

  • zdobędziesz mnóstwo okazji do ciągłego wzrostu i nieustannego rozwoju swoich umiejętności;

  • znajdziesz się w miejscu, gdzie ludzie są przyjaźni i wspierają się w trudnych chwilach, a także tworzą niepowtarzalną atmosferę pełną kreatywności i dobrego humoru;

  • skorzystasz z pakietu naszych benefitów: opieka medyczna LuxMed, Karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, paczki na święta, program rekomendacji wewnętrznych i kilka innych, o których opowiemy Ci na rozmowie rekrutacyjnej. 😊

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy Liderem marketingu internetowego w Polsce, jednym z największych partnerów Google w Europie środkowo-wschodniej. Działamy od 2004 roku, zatrudniając aktualnie ponad 200 ekspertów wykorzystujących najnowsze rozwiązania w prowadzonych przez nas kampaniach. Pracujemy dla wiodących marek w Polsce i na świecie.

Przewiń do profilu firmy

Cenisz sobie rozwój, jesteś osobą ambitną, dla której nie ma rzeczy niemożliwych?

Analiza i interpretacja danych z wykorzystaniem narzędzi analitycznych to coś, co sprawia Ci przyjemność?

Jeśli tak, to właśnie Ciebie szukamy! 😉

Stań się częścią najlepszej agencji marketingu internetowego w Polsce!

Dołącz do nas i zostań na dłużej! 😎