Digital Media Analyst

Performance Media P.S.A.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Bukszpanowa 18

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie nowych rozwiązań we współpracy z klientem i zespołem Developerskim;

  • praca z danymi w obszarze Big Data, dzięki którym pomożesz zoptymalizować działania naszych klientów;

  • projektowanie warstwy prezentacji danych we współpracy z zespołem BI Solutions;

  • przygotowywanie raportów i dedykowanych analiz we współpracy z globalnymi markami.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w samodzielnym planowaniu i realizowaniu kampanii z obszaru Google Ads;

  • bardzo dobra znajomość narzędzia Google Analytics oraz chęć rozwoju w pracy w tym obszarze;

  • umiejętność formułowania rekomendacji biznesowych na podstawie danych digitalowych;

  • biegłość w przeprowadzaniu zaawansowanych analiz;

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (pracujemy z klientami globalnymi i często spotkania odbywają się w języku angielskim);

  • umiejętność krytycznego myślenia, szukania i opracowywania rozwiązań.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • dołączysz do jednej z najlepszych agencji marketingu internetowego w Polsce, w której staniesz się częścią niezwykłych projektów dających szansę na to, by się wykazać;

  • zdobędziesz mnóstwo okazji do ciągłego wzrostu i nieustannego rozwoju swoich umiejętności;

  • znajdziesz się w miejscu, gdzie ludzie są przyjaźni i wspierają się w trudnych chwilach, a także tworzą niepowtarzalną atmosferę pełną kreatywności i dobrego humoru;

  • skorzystasz z pakietu naszych benefitów: opieka medyczna LuxMed, Karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, paczki na święta, program rekomendacji wewnętrznych i kilka innych, o których opowiemy Ci na rozmowie rekrutacyjnej. 😊

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników