Oferta pracy

Digital Media Planner Buyer

OMD GroupO firmie

  • Warszawa, Ibisa 14, 02-812

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Digital to nie tylko Twoja praca, ale też pasja? Masz doświadczenie w samodzielnym planowaniu i kupowaniu kampanii w Internecie (a może też w innych mediach) i zależy Ci, aby rozwijać się w tym kierunku? Chcesz i lubisz pracować z klientem?

 Dołącz do nas ! I zostań z nami na dłużej :)

TWOJE ZADANIA:

  • Będziesz uczestniczyć w tworzeniu strategii digital dla klientów.
  • Budować i utrzymywać relacje z klientami.
  • Przygotowywać i tworzyć media plany digital.
  • Realizować kampanie digital dla międzynarodowych klientów.
  • Raportować wyniki prowadzonych działań.
  • Przygotowywać oraz prezentować raporty post-buy.

KOGO SZUKAMY?

  • Masz minimum 1 rok doświadczenia w pracy w domu mediowym i lubisz pracę z klientem.
  • Znasz się na mediach online (ich zakupie, planowaniu i analizie).
  • Biegle obsługujesz narzędzia do planowania i zakupu mediów.
  • Znasz modele rozliczeń z reklamodawcami.
  • Interesujesz się marketingiem i nowymi mediami i chcesz się rozwijać w tym kierunku
  • Masz analityczny umysł, znasz Excela a analiza danych, to coś co naprawdę lubisz :)
  • Jesteś zaangażowany i dążysz do realizacji założonych celów.
  • Posiadasz umiejętności prezentacyjne.
  • Jesteś samodzielny, odpowiedzialny i dobrze organizujesz swoja pracę.
  • Jesteś komunikatywny i lubisz ludzi.
  • Dobrze mówisz i piszesz po angielsku.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy