Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Digital Media Planner

MEDIACOM WarszawaO firmie

  • Wołoska 24, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 16 dni
    do: 02 lip 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

MEDIACOM Warszawa

Wołoska 24

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Na stanowisko Digital Media Planner poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za współtworzenie i wdrażanie strategii w obszarze digital dla największych Klientów agencji.

Nasze wymagania

- Bieżącej obsłudze klienta w zakresie planowania i egzekucji projektów z obszaru (all) digital

- Współtworzeniu i wdrażaniu strategii w obszarze digital

- Nadzorze nad jakością dostarczanych rekomendacji, efektywnością i sprawnością zakupu kampanii, ich monitorowania oraz raportowania i zbierania benchmarków

Szukamy osób z:

- Minimum rocznym doświadczeniem w pracy nad projektami digitalowymi (planowanie, zakup, nadzór nad kampaniami)

- Minimum dobrą znajomością języka angielskiego

- Znajomością narzędzi do planowania i analizowania

- Umiejętnością prezentacji

- Komunikatywnością

- Wysokim poziomem samodzielności

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie pomimo niepewnego czasu związanego z pandemią

  • Pakiet benefitów (benefit system i Medicover)

  • Pracę w jednym z największych domów mediowych

  • Pracę zdalną z możliwością korzystania z naszego biura zapewniającego swobodną pracę, w nowoczesnym klimacie i udogodnieniami dla rowerzystów

  • W przyszłości system pracy hybrydowej

  • Uczestnictwo w projektach wspierających największych reklamodawców na polskim rynku (topowe globalne marki), w tym współtworzenie strategii all digital

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwój zawodowy w kierunku rozwoju produktów reklamowych

  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju i awansu

Jako MediaCom jesteśmy jednym z największych domów mediowych. Pomagamy markom w zbudowaniu swojej siły poprzez media. Wiemy, że inwestując w naszych pracowników, osiągniemy lepsze wyniki nie tylko dla nich, ale także dla naszych klientów. Stawiamy na nieszablonowe myślenie, kreatywność i wyjątkowe podejście do danych i technologii.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje