Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Digital Media Specialist

JU: Sp. z o.o.O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za realizację kampanii dla kluczowych Klientów Digitree Group w zakresie e-commerce 360, performance marketingu 360 oraz digital marketingu 360

  • przygotowanie, wdrażanie oraz optymalizację kampanii performance (search, display, youtube, facebook, instagram, linkedin.)

  • monitorowanie i analiza prowadzonych działań i z wykorzystaniem Google Analytics

  • monitorowanie i optymalizacja kampanii pod względem CTR, CPC, CPA, ERS, ROAS

  • raportowanie wyników kampanii przy pomocy Google Data Studio

  • wdrażanie kodów śledzących przy pomocy Google Tag Managera

  • tworzenie ofert i estymacji dla Klientów

  • merytoryczne wsparcie działu sprzedażowego i client service

  • analiza konkurencji, trendów, testowanie nowości z rynku digital w realizowanych kampaniach

Nasze wymagania

  • posiadasz minimum 2-3 lata doświadczenia na stanowisku specjalisty i byłeś odpowiedzialny za realizację kampanii cross channel w systemach tj. Google Ads, Facebook Ads czy LinkedIn Ads

  • posiadasz ponad przeciętną wiedzę z zakresu realizacji kampanii sprzedażowych, leadowych, wizerunkowych

  • efektywnie zarządzasz budżetami >50k msc

  • znasz dobrze Google Analytics, Google Tag Manager oraz Google Data Studio

  • w zaawansowany sposób wykorzystujesz MS Excela w bieżącej pracy

  • posiadasz certyfikaty Google Ads oraz Google Analytics

Mile widziane

  • znajomość platformy Google Marketing Platform (Display&Video360, Search360, Campaign Manager360)

To oferujemy

  • dynamiczny rozwój / eCommerce nowe technologie etc. / pracę w dynamicznym środowisku ukierunkowaną na rozwój w zakresie nowych technologii i branży e-commerce

  • pakiet benefitów: kartę, sportową, prywatną opiekę medyczną, a także ubezpieczenia grupowe

  • możliwość udziału w szkoleniach i warsztatach

  • dostęp do know how grupy spółek Digitree - chętnie dzielimy się wiedzą i wprowadzimy Cię w nasz świat digitalu

  • luźną i swobodną atmosferę, integracyjne grille oraz spotkania (w miarę możliwości)

  • pracę zdalną, stacjonarną

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • stałe wynagrodzenie oraz premie, uzależnione od realizacji celu.