Ta oferta pracy jest nieaktualna od 116 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Digital Media Technician

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 25.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SDI Media jest największą firmą na świecie oferującą kompleksowe rozwiązania z zakresu dubbingu oraz subtitlingu dla przemysłu telewizyjnego i rozrywkowego. Posiadamy biura w 32 krajach i pracujemy w ponad 50 językach. W związku z rozwojem firmy poszukujemy współ-pracowników do działu Global Media Services w Warszawie, na stanowisko:
    Media Services Department
    (miejsce pracy: Warszawa, Mokotów)

    Zadania:

    • Edycja i konwertowanie materiałów Audio-Video
    • Tworzenie finalnych plików dla klienta na podstawie podanej specyfikacji technicznej
    • Techniczna weryfikacja plików
    • Tworzenie poglądowych plików AV na podstawie materiałów źródłowych

    Wymagania:

    • Dobra znajomość oprogramowania NLE (oprogramowanie do nieliniowej edycji video)
    • Znajomość formatów AV i standardów telewizyjnych
    • Dobra znajomość j. angielskiego;
    • Znajomość środowiska operacyjnego Mac OS oraz Windows;
    • Dbałość o szczegóły;
    • Umiejętność pracy pod presją czasu;
    • Komunikatywność i zdolność pracy w zespole;
    • Dobre zarządzanie czasem i umiejętności organizacyjne.

    Mile widziane:

    • Znajomość oprogramowania Adobe After Effects
    • Doświadczenie w pracy w post-produkcji
    • Praktyczna znajomość systemu WFS Rhozet
    • Wykształcenie techniczne
    • Doświadczenie w pracy w zespole;
    • Dyspozycyjność w godzinach wieczornych i w weekendy;

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w wiodącej firmie lokalizacyjnej
    • Pracę przy ciekawych projektach
    • Przyjazne środowisko pracy
    • Elastyczne godziny pracy;

    Please send your CV VIA LINK below

    CV prosimy wysyłać na adres [email protected]. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926).