Digital Operations Specialist

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 30.11.2018
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 30.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Warszawa 31779/001

    Nasz klient to międzynarodowa firma z branży rozrywkowej, jeden z 3 największych globalnych graczy w swojej kategorii. W związku z rozwojem zespołu, poszukujemy ambitnych, zmotywowanych kandydatów, którzy chcą zdobyć pierwsze doświadczenie w digitalizacji.

    Informacje o kliencie

    Nasz klient to międzynarodowa firma z branży rozrywkowej, jeden z 3 największych globalnych graczy w swojej kategorii. Firma może poszczycić się wieloletnią tradycją i historią współpracy i promowania największych gwiazd w światowym show businessie, dawniej jak i współcześnie.

    Opis stanowiska

    • Odpowiedzialność za digitalizacje kontentu
    • Zmiany cen i tworzenie kampanii cenowych w systemie
    • Tworzenie linków do sklepów cyfrowych
    • Koordynacja integracji technicznej
    • Dostarczanie katalogów
    • Tworzenie raportów

    Profil kandydata

    • Wykształcenie wyższe informatyczne preferowane
    • Pierwsze doświadczenia zawodowe lub staże w obszarze serwisów cyfrowych mile widziane
    • Poparta przykładami umiejętność szybkiej nauki i wyciągania wniosków
    • Wysoka motywacja do dalszego rozwoju, proaktywność, zaangażowanie
    • Gotowość do pracy pod presją czasu i w dynamicznym środowisku
    • Dojrzałość, samodzielność, odpowiedzialność, dokładność
    • Biegła znajomość j. angielskiego - warunek konieczny

    Oferujemy

    • Ciekawa praca i możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie z branży rozrywkowej
    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet dodatkowych benefitów (karta multisport, bilety na koncerty, eventy)
    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców