Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Digital PR Expert

Up&More Sp z o.o.

6 00011 000 brutto / mies.

Ignacego Krasickiego 11B

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie i implementacja strategii digital PR dla Up&More, App&More oraz klientów spółki;

  • rozwój współpracy z dziennikarzami, blogerami i topowymi wydawcami w mediach digital;

  • organizowanie webinarów, konferencji i wywiadów;

  • planowanie publikacji PRowych i notek prasowych;

  • współpraca ze wszystkimi działami Up&More przy rozwoju content marketingu;

  • przygotowanie wniosków i rekomendacji z prowadzonych działań;

  • rozwój nowych projektów, inicjowanie zmian, budowanie marki w Polsce i za granicą;

Nasze wymagania

  • minimum rok doświadczenia w pracy w mediach digital;

  • świetne zdolności copywriterskie;

  • zdolności komunikacyjne, inicjatywa w działaniu i dobra organizacja pracy;

  • chęć realizowania ambitnych celów;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację;

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • w pełni komfortowe warunki pracy na Mokotowie w otoczeniu zieleni (z łączoną pracą zdalną);

  • pełne ubezpieczenie medyczne;

  • kartę sportową;

  • wsparcie pakietem szkoleniowym;

  • przestrzeń do rozwoju i dużą porcję swobody w działaniu;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Gotowy na nowe wyzwania? Dołącz do Up&More, sięgnij wyżej i zarządzaj działaniami digital PR. Jesteśmy agencją stawiającą na partnerskie relacje, w której poczujesz swobodę działania, otrzymasz wsparcie szkoleniowe i poprowadzisz najbardziej ambitne projekty w ramach #WeCareMore. Jesteśmy jedną z topowych agencji digital w Polsce - zdobyliśmy dwie główne nagrody w konkursie European Search Awards 2021.

Przewiń do profilu firmy

PROCES REKRUTACJI:

  • krótka rozmowa telefoniczna/videocall

  • test analityczny

  • dłuższa rozmowa z analizą case study