Digital Product Owner

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 21.11.2018
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 21.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Miejsce pracy: Poznań
    Żabka Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod markami Żabka i Freshmarket. To niemal 20 lat doświadczenia, 5000 placówek, 5 Centrów Logistycznych i przede wszystkim ludzie, którzy dzięki swoim pomysłom i indywidualnemu spojrzeniu na rzeczywistość mają niebagatelny wpływ na rozwój firmy.

    Zakres obowiązków:

    • Współpraca z innymi departamentami celem zrozumienia ich potrzeb biznesowych
    • Analiza wymagań biznesowych celem wdrożeń i wprowadzania nowych rozwiązań cyfrowych, we współpracy z właścicielami biznesowymi
    • Definiowanie nowych produktów cyfrowych oraz zarządzanie rozwojem tych produktów
    • Nadzorowanie rozwoju produktu przez cały cykl życia produktu
    • Rozwijanie nowoczesnych technologii z obszaru software, platform oraz wyposażenia sklepowego
    • Nadawanie priorytetów w ramach wprowadzanych i rozwijanych produktów
    • Współpraca w dynamicznym zespole złożonym z osób z różnych działów w ramach organizacji
    • Współpraca z dostawcami z całego świata zaangażowanymi w projekt
    • Dbanie o spójność działań z celami i strategią biznesową
    • Udział w testach i przekazaniu nowych funkcji do biznesu
    • Monitorowanie wdrożeń nowych produktów oraz wskaźników i realizacji założonych celów
    • Komunikacja z zespołem technicznym (m.in. IT, developerzy)

    Oczekiwania:

    • Doświadczenie w zarządzaniu produktami w obszarze nowoczesnych technologii min. 2 lata
    • Umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów oraz proponowania rozwiązań
    • Doświadczenie zawodowe zdobyte w branży retail, e-commerce lub rozwijania nowoczesnych urządzeń – mile widziane
    • Umiejętność pracy w zespole złożonym z osób z różnych części organizacji oraz szybkiego podejmowania decyzji
    • Doskonała komunikatywność oraz znajomość technik prezentacji
    • Doskonałe umiejętności organizacyjne (własne i prac zespołu projektowego)
    • Nastawienie na spełnianie celów stawianych przez klienta wewnętrznego
    • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
    • Chęć rozwoju zawodowego
    • Chęć realizacji niesamowitych wyzwań i bardzo ciekawych projektów

    Oferujemy:

    top
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Zdobywanie doświadczenia przy zaawansowanych technologicznie projektach, realizowanych z partnerami z całego świata
    • Współtworzenie sukcesu jednej z najambitniejszych transformacji cyfrowych w Polsce
    • Realny wpływ na rozwój biznesu poprzez udział w projektach digitalowych
    • Pracę w zespole ekspertów w bardzo pozytywnej atmosferze
    • Elastyczne godziny pracy
    • Pracę w centrum miasta
    • Pakiet benefitów
    top