Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Digital Product Owner

Allianz

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Jira

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie Product Backlogiem i współtworzenie długoterminowej strategii Produktów cyfrowych (obszar cyfrowej obsługi, cyfrowych płatności, cyfrowej tożsamości);

  • Określanie kolejności elementów Product Backlogu mając na uwadze maksymalizację zysku i wartości dla Klientów i inne kluczowe kryteria decyzyjne (np. regulacyjne);

  • Współpraca z zespołami developerskimi IT nad spełnieniem kryteriów gotowości elementów Product Backlogu do realizacji;

  • Koordynowanie prac ekspertów z różnych obszarów w celu przygotowania elementów Product Backlogu do dalszych prac;

  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi i koordynowanie prac wdrożeniowych dostarczanych rozwiązań;

  • Komunikowanie postępów prac interesariuszom na poziomie Zarządu;

  • Wspieranie stabilizacji po wdrożeniu przyrostu Produktu na środowisko produkcyjne i nadzór na produkcyjnym funkcjonowaniem portfela usług;

  • Monitorowanie trendów rynkowych w zakresie innowacyjnych rozwiązań stosowanych w Polsce oraz za granicą w firmach finansowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w analogicznej roli w projekcie zwinnym;

  • Umiejętność zarządzania interesariuszami różnego szczebla;

  • Zdolności analityczne oraz umiejętność syntetyzowania zebranego materiału;

  • Zdolność radzenia sobie w pracy przy zmieniających się priorytetach;

  • Orientacja na cel oraz wytrwałość w realizacji zadań;

  • Podstawowa znajomość procesów i procedur w branży finansowo-ubezpieczeniowej;

  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalającą na swobodną komunikację (min. B2/C1);

  • Znajomość zwinnych metodyk projektowych;

  • Znajomość narzędzia JIRA;

  • Otwartość na różnorodność.

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Prywatna opieka medyczna

  • Dofinansowanie do Karty MultiSport

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Zniżki na ubezpieczenia

  • Zdalne konsultacje medyczne

  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy

  • Atrakcyjna lokalizacja biura

  • Programy wellbeingowe

  • Dostęp do platform e-learningowych

  • Środowisko pracy wspierające różnorodność

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Allianz

Grupa Allianz jest jedną z najbardziej zaufanych firm ubezpieczeniowych i zarządzających aktywami na świecie. Dbałość o naszych pracowników, ich ambicje, marzenia i wyzwania czyni nas wyjątkowym pracodawcą. Razem możemy zbudować środowisko, w którym każdy czuje się ważny i ma odwagę, aby odkrywać, rozwijać się i kształtować lepszą przyszłość dla naszych klientów i otaczającego nas świata.

W Allianz wierzymy w różnorodność naszych pracowników i jesteśmy dumni z bycia pracodawcą stosującym zasadę równych szans. Zachęcamy Cię do podjęcia pracy z pełnym zaangażowaniem – niezależnie od tego, kim jesteś, jak wyglądasz, skąd pochodzisz, w co wierzysz i kogo kochasz. Zapraszamy do aplikacji wszystkich kandydatów, niezależnie od pochodzenia etnicznego, wieku, płci, narodowości, niepełnosprawności czy orientacji seksualnej.

Dobrze mieć Was na pokładzie!

Let’s care for tomorrow.

Przewiń do profilu firmy