Prosimy o załączanie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PGS Software S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy Suchej 3 danych osobowych, zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (tj. Dz. U. z 2018 r., poz. 1000).” Opcjonalnie: „Wyrażam także zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę PGS Software S.A. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Digital Product Owner

PGS Software S.A.

  • Sucha 3, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ważna jeszcze 9 dni
    do: 09 gru 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Sucha 3

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie senior managementu w definiowaniu portfolio produktowego.

  • Praca nad business case, razem z head of product.

  • Odpowiedzialność za roadmapę produktu.

  • Zarządzanie wysokopoziomowymi wymaganiami.

  • Bliska współpraca z zespołem developerskim przy planowaniu i priorytetyzacji zadań.

  • Wsparcie i dzielenie się wiedzą z mniej doświadczonymi Product Ownerami, odpowiedzialnymi za inne produkty.

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. 2 letnie doświadczenie jako product owner lub product manager.

  • Z łatwością budujesz i utrzymujesz dobre relacje z ludźmi, także na wyższych szczeblach zarządzania.

  • Komunikujesz się w sposób jasny i przekonujący w języku polskim i angielskim.

  • Wykazujesz się samodzielnością i skutecznością.

  • Podejmujesz bieżące działania myśląc o efektach w dłuższej perspektywie.

  • Rozumiesz znaczenie produktów cyfrowych dla biznesów i organizacji.

  • Znasz pełen cykl wytwarzania oprogramowania metodami agile.

To oferujemy

  • Ciągła wymiana wiedzy i doświadczeń (lightning talks, warsztaty).

  • Indywidualny program upskillu (ścieżka liderska i ekspercka) i opieka Team Leadera.

  • Rocznie otrzymujesz do 6200 PLN w ramach budżetu rozwojowego.

  • Przyjazna atmosfera.

  • Otwarty na współpracę zespół, dostępni i pomocni szefowie.

  • Brak sztywnych norm i koleżeńska atmosfera.

  • Otwartość na wewnętrzne inicjatywy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

Tak się u nas pracuje