Logo Pracuj.pl

Omnichannel Project Manager

Lagardere Travel Retail SP. z o.o.O firmie

Lagardere Travel Retail SP. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 174

Włochy

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja strategicznych projektów łączących zagadnienia z obszaru E-commerce, Retail, Sprzedaży, Marketingu i IT
  • Prowadzenie i realizacja projektów z obszaru omnichannel: wdrożenie click&collect, usprawnienie procesu kas samoobsługowych, grab&go, płatności odroczone
  • Koordynacja projektów skupionych na customer experiance
  • Współpraca przy tworzeniu procedur i narzędzi projektowych
  • Kontrola terminu i stopnia realizacji powierzonych projektów
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi przy realizacji projektów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obszarze zarządzania projektami w branży e-commerce lub handlu detalicznego
  • Bardzo dobra znajomość rynku Retail
  • Wiedza na temat doświadczeń zakupowych Klientów
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Wiedza z obszaru: digital, omnichannel, e-commerce, loyality

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Systemy premiowe
  • Możliwości rozwoju
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Możliwość pracy zdalnej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u

Lagardere Travel Retail jest międzynarodową firmą, która już od ponad 20 lat z powodzeniem działa na polskim rynku.

Lagardere Travel Retail zarządza w Polsce siecią ponad 800 punktów sprzedaży prowadzonych pod 33 różnymi brandami w ramach 3 linii biznesowych: Travel Essentials (Inmedio, Inmedio Trendy, 1Minute, Relay, Hubiz) Duty Free & Fashion (Aelia Duty Free, Aelia Beauty, The Fashion Gallery) i Foodservice (So!Coffee, Furore, Chief's, Misa).

Omnichannel Project Manager, Aleje Jerozolimskie 174, Włochy, Warszawa