Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Digital Project Manager

Ivision.pl

8 00012 000 netto (+ VAT) / mies.

Ivision.pl

Henryka Wieniawskiego 66

Prądnik Czerwony

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie projektami webowymi (serwisy www, e-commerce, aplikacje webowe).

  • Kontrola harmonogramów, ryzyk, budżetu i zakresu projektów.

  • Bezpośrednia praca z zespołem projektowym: developerzy, ux/design, tester + współpraca z działem marketingu.

  • Komunikacja projektowa z klientami - w języku polskim i angielskim.

  • Zarządzanie projektami i zadaniami w systemie Jira.

  • Prowadzenie dokumentacji projektowej w Confluence.

  • Tworzenie wycen i harmonogramów.

Nasze wymagania

  • Umiejętność skutecznego zarządzania pracą zespołu projektowego.

  • Znajomość zasad i podstaw zwinnego zarządzania projektami w IT.

  • Doświadczenie w pracy przy projektach webowych (najlepiej w technologiach HTML/JS/PHP/WordPress).

  • Wysokie umiejętności z zakresu planowania i dobra organizacja pracy.

  • Umiejętność analitycznego myślenia.

  • Świetnie rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającego kontakt z zagranicznym klientem.

  • Inicjatywa, energia w działaniu, pozytywne nastawienie.

  • Znajomość rozwiązań e-commerce i wyczucie UX będą dodatkowymi atutami.

To oferujemy

  • Wysoką kulturę organizacyjną i dopracowane standardy pracy.

  • Pracę w komfortowym, dobrze zorganizowanym środowisku.

  • Udział w ciekawych, powszechnie znanych projektach z dużym ruchem.

  • Możliwość pracy zdalnej - w wymiarze do 80%.

  • Możliwość pracy w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt.

  • Pracę na najnowszym sprzęcie (Mac/Windows do wyboru).

  • Najlepszą atmosferę, szacunek i partnerskie relacje.

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Wspólne wyjścia i imprezy integracyjne.

  • Szkolenia, konferencje, dostęp do firmowej biblioteczki.

  • Pracę w biurze, którego wnętrze pokrywa gruba warstwa kreatywności: 50.0788442,19.9698696.

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

Szukamy człowieka zorientowanego na realizację celów, o kompetencjach przywódczych, z postawą "we can do it!". Jeśli jesteś gotowy na zdobywanie wielu nowych doświadczeń - aplikuj!

Co oferujemy w zamian?

Ivision.pl

IVN powstało aby pomagać firmom rozwijać ich biznes dostarczając najwyższej jakości rozwiązania interaktywne. Tworzymy dopracowane projekty z obszaru web/e-commerce.

Pracujemy przy ciekawych projektach dla znanych i rozpoznawalnych klientów, takich jak: Subaru, Gree, Oknoplast, Philip Morris, Ania Starmach.

Aktualnie szukamy do naszego zespołu Project Managera, który świetną organizację pracy ma wpisaną w DNA. Jeżeli interesują Cię projekty webowe, potrafisz zarządzać zespołem, a dobrą komunikację uważasz za kluczowe w biznesie, to właśnie Ciebie szukamy!

Przewiń do profilu firmy