Oferta pracy

Digital Project Manager

Agora S.A.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ważna jeszcze 17 dni
    do: 12 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad realizacją projektów promocyjnych,

  • dobór partnerów/ tematów oraz negocjowanie warunków współpracy w zakresie realizacji projektów promocyjnych,

  • dobór mediów/kanałów komunikacji do projektów promocyjnych,

  • rozliczanie efektów projektów promocyjnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe preferowany kierunek marketing, ale nie jest to warunek konieczny,

  • doświadczenie w zarządzaniu projektami (mogą to być np. projekty w ramach organizacji studenckiej, stowarzyszenia, fundacji),

  • znajomość rynku mediów i dostępnych kanałów komunikacji (ze szczególnym uwzględnieniem digital),

  • dobra organizacji pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole,

  • elastyczność i proaktywność.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę zdalną lub przyjazną przestrzeń biurową w Warszawie,

  • dostęp do pakietu benefitów (karty Multisport , opiekę medyczną, przedpłaconą kartę płatnicza Edenred, dofinansowanie do wypoczynku, zniżki na nasze produkty),

  • zniżki na nasze produkty i usługi.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dofinansowanie wypoczynku

Agora S.A.

"Wyborcza" to największy dziennik opiniotwórczy w Polsce. Od ponad 30 lat jesteśmy liderem na rynku prasowym. Około 260 tys. cyfrowych subskrypcji daje nam pierwszą pozycję w Polsce oraz miejsce w europejskiej czołówce mediów cyfrowych. Nasz znak rozpoznawczy to rzetelne i zaangażowane dziennikarstwo. Nieustannie patrzymy władzy na ręce, poruszamy społecznie ważne tematy, nie boimy się mówić o sprawach trudnych i kontrowersyjnych. To najlepszy moment, by dołączyć do zespołu marketingu Wyborczej. Twórz razem z nami niezależne, odważne media.

Przewiń do profilu firmy