Oferta pracy

Digital Project Manager

EDIPRESSE POLSKA S.A.O firmie

EDIPRESSE POLSKA S.A.

Wiejska 19

Warszawa

Edipresse Polska to międzynarodowa spółka multimediowa intensywnie rozwijająca portfolio serwisów internetowych (viva.pl, polki.pl, wizaz.pl, party.pl, niania.pl, mamotoja.pl, urodazycia.pl) oraz wydająca magazyny (m.in. VIVA!, Party. Życie Gwiazd!, URODA ŻYCIA).

Szukasz ciekawej, pełnej wyzwań pracy?
Dołącz do naszego Zespołu jako:
DIGITAL PROJECT MANAGER

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za całokształt prac związanych z niestandardowymi projektami reklamowymi w serwisach Edipresse Polska;
  • Odpowiedzialność za właściwe przygotowanie, terminowe uruchomienie i zgodne z założeniami przeprowadzenie akcji niestandardowych;
  • Dbanie o koordynację równoczesnych działań redakcyjno – reklamowych dla klientów;
  • Planowanie pracy w cyklu miesięcznym oraz bieżąca aktualizacja stanu realizacji projektów;
  • Odpowiedzialność za realizację celów kampanii;
  • Współpraca z zespołami handlowym, redakcyjnym, traffic, technologią, product owner oraz współpracownikami zewnętrznymi.

Oczekiwania:

  • Minimum 2-lata doświadczenia na podobnym stanowisku (samodzielne prowadzenie projektów digitalowych);
  • Mile widziane doświadczenie w realizacji kampanii hybrydowych oraz performance;
  • Ugruntowana wiedza z zakresu e-marketingu i reklamy internetowej;
  • Sprawne korzystanie z systemów do badania ruchu i oglądalności w Internecie (Gemius Traffic/Prism, Google Analytics);
  • Zdolność kreatywnego myślenia, inicjatywa, przedsiębiorczość;
  • Umiejętność pracy zespołowej i budowania relacji interpersonalnych;
  • Umiejętność profesjonalnej komunikacji z klientami reklamowymi;
  • Doskonała organizacja pracy, umiejętność zarządzania wieloma projektami równocześnie;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie multimedialnej z silną pozycją rynkową;
  • Miłą atmosferę i otwartą, nowoczesną kulturę pracy;
  • Udział w ciekawych, prestiżowych projektach i możliwość rozwoju w obszarze rynku internetowego polskiego i zagranicznego;
  • Dużą swobodę działania;
  • Współpracę z kreatywnym, zgranym zespołem.

Zapraszamy do przesłania aplikacji klikając przycisk

Informujemy, że będziemy się kontaktować tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy