Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Digital Projekt Manager - Team leader

HBH

  • Wichrowa 28, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

HBH

Wichrowa 28

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie strategią i planem rozwoju digital marketingu

  • zapewnienie nieustannego, dynamicznego rozwoju istniejących stron internetowych we współpracy z zewnętrznymi dostawcami

  • wsparcie merytoryczne i techniczne administratorów i opiekunów poszczególnych stron

  • koordynacja prac zespołu i agencji interaktywnych w obszarze budowy stron, SEO, SEM

  • wdrożenie marketing automation w obszarze online (landing page, generowanie leadów)

  • analitykę i optymalizację stron internetowych

  • kreowanie koncepcji komunikacji w kanałach w social mediach: FB, Pinterest, YouTube oraz blogach firmowymi

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w projektach związanych z tworzeniem rozbudowanych stron www oraz w ich rozwoju, chętnie zobaczymy Twoje portfolio

  • interesujesz się nowymi technologiami, transformacją cyfrową i innowacjami w sferze biznesu jak i codziennego życia

  • rozumiesz rozwiązania UX/UI

  • znasz platformy Wordpress, Drupal, Shopify

  • znasz narzędzia Google: Google Analytics, Google Ads, Google Tag Manager, Google Search Console, Google Trends, Google Maps, Google Data Studio, Google Optimize, Hot Jar, marketing automation (mile widziane sales manago)

  • potrafisz wyciągać wnioski z gotowych raportów

  • zagadnienia SEO, SEM nie są Ci obce

  • posiadasz min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiesz pracować w zespole, nie straszne Ci wyzwania, radzisz sobie pod presją czasu

To oferujemy

  • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie z wieloletnim doświadczeniem

  • możliwość samodzielnej, kreatywnej pracy

  • szansę na wdrażanie autorskich projektów

  • umowę na czas nieokreślony po okresie próbnym

  • dobrą atmosferę pracy w zgranym zespole

  • opiekę medyczną oraz kartę multisport

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • Multisport

HBH

Jesteśmy prężnie działającą Grupą zrzeszającą jedną z największych w Polsce sieci hurtowni instalacyjnych oraz salonów wyposażenia łazienek.

Przewiń do profilu firmy

Dołącz do zespołu online marketingu wspierającego 8 marek i zarządzającego dziesięcioma stronami internetowymi podległych brandów.

Osoby spełniające w/w wymagania i zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV.