Oferta pracy

Digital Senior Account Manager

Grey PolandO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie projektami i kampaniami z zakresu digital i social marketingu

  • Współtworzenie strategii działań digitalowych i socialowych

  • Konsultacje i doradztwo klientowi w zakresie działań digital i social

  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem i koordynacja prac

  • Budowanie dobrych relacji z klientem i z zespołem

Nasze wymagania

Chcesz pracować w międzynarodowej agencji, dla najbardziej rozpoznawalnych marek, prowadzących swoje działania w wielu krajach, rozwijać się i mieć możliwość zrealizować swoje pomysły, pracować w kreatywnym i nowoczesnym środowisku w świetnym Zespole, a przy okazji:

• Masz doświadczenie w pracy w dziale Client Service dla obszaru digital (w domu mediowym / agencji reklamowej / wydawcy)

• Potrafisz zidentyfikować potrzeby Klienta i zarekomendować najlepsze rozwiązania

• Masz wiedzę z zakresu digital marketingu i obecnych trendów na rynku (SEM, SEO, kampanie digital, social, budowanie efektywności i wiesz co to HTML)

• Masz doświadczenie w tworzeniu kampanii digitalowych oraz we współpracy z domem mediowym

• Masz umiejętności managerskie (koordynacja pracy kilkuosobowego zespołu)

• Umiesz i lubisz rozmawiać z Zespołem, Klientem, Podwykonawcami, a we współpracy nastawiony jesteś na szukanie rozwiązań

• Posługujesz się swobodnie językiem angielskim

To czekamy właśnie na Ciebie.