Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Tenex Sp z o.o. z siedzibą w: Żwirowa 65, 05-090 Puchały-Raszyn (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Digital & Social Media Manager

Tenex Sp z o.o.

  • Raszyn (pow. pruszkowski)

    Raszyn (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • ważna jeszcze 10 dni
    do: 05 cze 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • całościowe zarządzanie kanałem digital w komunikacji produktowej

  • kompleksowa, aktywna i efektywna obsługa kanałów Social Media (Facebook, Instagram, TikTok, YouTube)

  • wsparcie działań e-commerce

  • tworzenie, realizacja, ewaluacja prowadzonych kampanii reklamowych

  • analiza działań konkurencji

  • koordynacja współpracy z agencjami

  • współpraca z Influencerami

  • wsparcie działań w obrębie Public Relations

  • ścisła współpraca z działem marketingu

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe: dziennikarstwo, social media, PR, marketing

  • co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy w podobnym zakresie

  • lekkie pióro, kreatywność, umiejętność szybkiego opracowywania angażujących treści

  • bardzo dobra znajomość angielskiego

  • duża samodzielność, zaangażowanie, sumienność i zaangażowanie, nastawienie na cel

To oferujemy

  • możliwość pracy hybrydowej

  • pracę w dobrej atmosferze, w młodym, stabilnym zespole nastawionym na współpracę

  • stałe podnoszenie kwalifikacji

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • pakiet medyczny

  • ciekawe projekty oraz zadania

  • możliwość tworzenia własnych produktów oraz marek od zera

  • narzędzia niezbędne do wykonywania zadań

  • dobrą kawę 😊

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • szkolenia

W związku z dynamicznym rozwojem firmy kosmetycznej Tenex, poszukujemy Digital&Social Media Managera marki Dermofuture oraz marek sturt’opowych.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje