Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Digital Specialist

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 18.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Do naszego zespołu Communication & Image poszukujemy Kandydatów podobnych do nas – pełnych pasji do świata mody i najnowszych trendów, zmotywowanych do ciągłego poszerzania swoich kompetencji, dla których proaktywność i „can-do attitude” są kluczem do sukcesu.

    Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
    DIGITAL SPECIALIST
    Miejsce pracy: Warszawa

    TWOJE ZADANIA:

    • Planowanie i realizacja kampanii online na różnorodnych platformach (np. Google, Analytics, Facebook, Instagram, Twitter)
    • Monitorowanie i ewaluacja kampanii przy użyciu narzędzi, takich jak np. Google Analytics
    • Kontrola budżetów i targetów kampanii
    • Analiza danych oraz osiąganych efektów, współtworzenie dalszej strategii, optymalizacja prowadzonych działań pod kątem osiągnięcia zakładanych KPI
    • Współpraca z agencjami wspierającymi poszczególne działania marketingowe
    • Przygotowywanie i aktualizacja treści oraz materiałów na potrzeby komunikacji online

    OD CIEBIE OCZEKUJEMY:

    • Minimum 2-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (doświadczenie zdobyte w domu mediowym będzie dodatkowym atutem)
    • Umiejętności samodzielnego kreowania oraz planowania kampanii online
    • Doboru odpowiedniego procesu planowania oraz formatu reklamy do różnorodnych celów kampanii
    • Biegłej umiejętności planowania kampanii z wykorzystaniem różnorodnych metod zakupu, np. CPA, CPC, CPM, CPS i CPL
    • Doświadczenia w planowaniu kampanii display oraz wiedzy z zakresu dostawców, technologii oraz metod zakupu powierzchni reklamowych
    • Wiedzy i umiejętności swobodnego korzystania z narzędzi online, takich jak: Google Analytics, Facebook Business Manager, UTM, Bitly, Social Bakers
    • Znajomości programu i technologii Ad Server i Analytics
    • Umiejętności analitycznego myślenia oraz zdolności organizacyjnych

    OFERUJEMY:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Pakiet benefitów (np. prywatna opieka medyczna, nauka języków obcych, dostęp do karty Multisport)
    • Atrakcyjną zniżkę na produkty naszych marek
    • Możliwość bezpośredniego wpływu na zwiększenie świadomości naszych marek
    • Pracę w bardzo dobrej atmosferze w międzynarodowym środowisku

    Calz Polska to właściciel marek

    Aktualnie na świecie mamy ponad 4200 sklepów, w Polsce jest ich ponad 130. Wciąż się rozwijamy, otwieramy nowe lokalizacje i poszukujemy talentów do naszych zespołów.