Oferta pracy

Digital Talent Acquisition Specialist

MAN ON THE MOON Sp. z o.o.

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Consulting: Wspólpraca z HR Business Partnerami oraz liderami zespołów agencji przy projektowaniu rekrutacji i profilu poszukiwanego Kandydata

  • Sourcing: Aktywne poszukiwanie kandydatów poprzez direct search, boolean language i każde kreatywne rozwiązanie które wspólnie wymyślimy ;)

  • Search & Selection: tworzenie strategii poszukiwan, ogłoszen, selekcja CV, przeprowadzanie phone interviews, umawianie spotkan dla Hiring Manager’ów

  • Recruiting: przeprowadzanie interviews i przygotowywanie ofert dla Kandydatów

Nasze wymagania

  • Szukamy osób, które mają za sobą pierwsze doświadczenia w obszarze rekrutacji

  • Mile widziany background agencyjny lub HRowy

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu, który umożliwi Ci swobodne prowadzenie projektów rekrutacyjnych, w tym rozmów rekrutacyjnych, negocjacji i komunikacji pisemnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • strefa relaksu

Man on the Moon, proud member of BNG ;) jest zespołem doświadczonych pasjonatów HR, którzy z oddaniem i pasją przez ostatnich kilkanaście lat współtworzyli kulturę organizacyjną w nowoczesnych, międzynarodowych organizacjach. Chcemy towarzyszyć firmom i pracownikom w ich indywidualnej ścieżce rozwoju. Tworzymy nowe standardy HR, które pozwalają każdemu być sobą, odkrywać swoje najlepsze strony, a przy okazji cieszyć się życiem. Łączymy potrzeby i interesy pracodawców i pracowników. Pomagamy budować efektywny biznes, którego podstawą są ludzie, ich talenty i kompetencje.

Więcej o Brand New Galaxy:

www.brandnewgalaxy.com

Przewiń do profilu firmy

Jak wygląda nasz proces rekrutacyjny:

  • Przede wszystkim jest prowadzony online;

  • Pierwszy krok: rozmowa telefoniczna z Recruitment Team → pytaj nas o wszystko;

  • Drugi krok: spotkanie online z przyszłym szefem → poznaj się z nami i opowiedz nam więcej o sobie;

  • Trzeci krok: witamy na pokładzie ;)

Jest to kosmicznie ekscytująca i odpowiedzialna misja! Staniesz się jednym/jedną z nas, osób niezłomnie obstających przy najwyższej dla nas wartości – przy Człowieku. Co to oznacza? Że podczas każdego z etapów rekrutacji będziesz bezustannie i całym sercem przy Ludziach – zarówno poszukujących pracy, jak i tę pracę oferujących.Czujesz, że to wyzwanie dla Ciebie? Chcesz się z tym zmierzyć? Przeczytaj nasze wymagania, zważ w sercu, czy to o Tobie i ślij nam Swoją aplikację!

Dziękujemy i do zobaczenia!