Oferta pracy

Digital Technology Specialist

Wavemaker Sp. Z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie wdrożeń narzędzi technologicznych mierzących aktywności w środowisku digital, w tym adserving oraz web analytics

  • Analiza efektywności prowadzonych działań reklamowych

  • Praca na platformach Google Marketing Platform, Adform, Gemius, Sizmek

  • Automatyzacja raportowania

  • Współpraca z zespołami klienckimi nad pomiarem działań mediowych digital

  • Przygotowywanie rekomendacji dla klientów w zakresie wdrożeń narzędzi technologicznych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zakresie prowadzenia pomiaru kampanii mediowych digital

  • Znajomość jednego z adserwerów: Google Marketing Platform, Adform, Gemius Direct Effect

  • Umiejętność analitycznego myślenia, wyciągania wniosków oraz przekładania ich na rekomendacje

  • Rozumienie funkcjonowania ekosystemów technologicznych służących pomiarowi aktywności digital (adserving, narzędzia web analytics, marketing automation)

  • Doświadczenie w pracy na projektach z obszaru e-commerce

  • Znajomość HTML5, CSS oraz javascript

Mile widziane

  • Bardzo dobra znajomość jquery

  • Umiejętność korzystania z google tag managera

  • Znajomość SSP

  • Znajomość adserwerów od strony wydawcy lub sieci reklamowej

  • Znajomość systemów do wysyłki mailingów

To oferujemy

  • Uczestnictwo w projektach wspierających największych reklamodawców na polskim rynku

  • Pracę pod okiem najbardziej doświadczonych specjalistów na obszarach Data and Technology

  • Dużą samodzielność w zakresie realizacji własnych pomysłów

  • Szybki rozwój osobisty, dzięki licznym szkoleniom i współpracy międzynarodowej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • platforma benefitowa