Oferta pracy

Director of Sales

Wyser - PLO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Dyrektor
Wyser jest należącą do GI Group międzynarodową firmą, która zajmuje się wyszukiwaniem i selekcją Kandydatów na stanowiska specjalistyczne oraz kadry kierowniczej średniego i wyższego szczebla. Jesteśmy obecni w Brazylii, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Chinach, Hiszpanii, Indiach, na Litwie, Polsce, Rumunii, Rosji, Serbii i Czarnogórze oraz we Włoszech.
Director of SalesNumer ref.: 413
Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, firmy osadzonej w branży FMCG w sektorze food - słodycze mamy przyjemność prowadzić proces na stanowisko: Dyrektora Sprzedaży

ZAKRES ZADAŃ:
  • Kompleksowe zarządzanie zespołem sprzedażowym
  • Aktywne wsparcie przedstawicieli handlowych oraz managerów sprzedaży oraz budowanie ich motywacji
  • Monitorowanie i nadzór nad ścieżką rozwoju swojego zespołu
  • Analiza trendów rynkowych i działań konkurencji
  • Budowa strategii rozwoju oraz jej wdrożenie
  • Realizacja celów sprzedażowych i marketingowych
  • Monitorowanie i wpływ na portfel produktowy w kontekście zmieniającego się otoczenia rynkowego
  • Zarządzanie zespołem sprzedaży z dedykowanego regionu.
  • Nadzór nad utrzymaniem standardów jakościowych

WYMAGANIA
  • Wyższe wykształcenie w dziedzinie finansów, zarządzania lub marketingu będzie dużym atutem
  • Kilkuletnie poparte sukcesami doświadczenie w sprzedaży w organizacjach w branży FMCG na stanowisku dyrektorskim (minimum 4 lata – warunek konieczny)
  • Doświadczenie w sektorze słodyczy, będzie dodatkowym atutem
  • Doskonałe zdolności analityczne (analizy wyników sprzedaży, czytanie oraz przygotowanie raportów)
  • Kreatywność, determinacja w dążeniu do celu
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem ponad 20-to osobowym
  • Umiejętność przygotowania i przeprowadzenia prezentacji
  • Wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne
  • Zdolność wprowadzania zmian organizacyjnych w razie potrzeb
  • Perfekcyjna organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

OFERTA
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o umowę o pracę
  • Możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego w firmie o rozpoznawalnej marce (w tym również w środowisku międzynarodowym)
  • Motywacyjny system premiowy,
  • Samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia do pracy
  • Szkolenia wdrożeniowe oraz poszerzające know – how, dopasowane do potrzeb
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa)

#LI-PC1

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy