Ta oferta pracy jest nieaktualna od 52 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Display & Mailing Specialist – Media Planner

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-07-31

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

iProspect jest wiodącą agencją performance marketingu na świecie. Na co dzień wspieramy Klientów – liderów sektora e-commerce oraz tradycyjnych przedsiębiorstw na całym świecie - w planowaniu, wdrażaniu i optymalizowaniu działań marketingowych w internecie. Jesteśmy innowacyjną firmą, śledzimy trendy i wykorzystujemy je w codziennej pracy.

Jesteśmy częścią Dentsu Aegis Network – grupy zrzeszającej światowej klasy agencje, zachowując jednocześnie przyjazne środowisko pracy.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:
Miejsce pracy: Warszawa

Jeżeli chcesz poznać tajniki performance marketingu, mieć możliwość wykorzystywania kreatywnego podejścia i umiejętności analitycznych oraz pracować w dynamicznej, pełnej wyzwań organizacji - zapraszamy do nas!

Zakres zadań

  • Przygotowywanie kampanii Display & Mailing (wysyłki mailingów zewnętrznych)
  • Przygotowywanie media planów
  • Wsparcie Project Managera w zarządzaniu kampanią
  • Kontakty z wydawcami i klientami oraz doradzanie klientom w wyborze rozwiązań
  • Tworzenie materiałów reklamowych
  • Współpraca z działem graficznym, analitycznym i developerskim, m.in. przygotowywanie grafik i claim’ów
  • Raportowanie wyników, wyciąganie wniosków z danych i przedstawianie rekomendacji
  • Przygotowywanie materiałów dla wydawców
  • Obsługa programów trackujących
  • Przygotowywanie prezentacji podsumowujących przeprowadzone działania
  • Prowadzenie i zarządzanie kanałem display w ramach kampanii dla wybranego klienta

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w przygotowywaniu kampanii Display & Mailing (wysyłki mailingów zewnętrznych)
  • Znajomość systemów rozliczeń, formatów reklamowych i sposobów ich zastosowania oraz programów trackujących i adserver’ów
  • Doświadczenie w kontaktach z wydawcami i klientami będzie atutem
  • Doświadczenie w przygotowywaniu materiałów dla wydawców
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, PowerPoint) – obeznanie w formułach (znajomość tabel przestawnych, wyszukaj pionowo, filtry), umiejętność estetycznego prezentowania danych
  • Biegła znajomość języka angielskiego (min. C1)
  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzoną pracę
  • Zaangażowanie i nastawienie na realizacje celów
  • Umiejętność pracy w dynamicznym i szybko zmieniającym się środowisku
  • Dobra organizacja pracy - multitasking i umiejętność ustalania priorytetów oraz ich nieustannej rewizji
  • Kreatywność i dynamizm
  • Otwartość, komunikatywność i asertywność, umiejętność zadawania pytań, wskazania błędów i przekazania rekomendacji
  • Umiejętność wyciągania wniosków, tworzenia rekomendacji i optymalizacji kampanii
  • Znajomość Google Analytics, systemów Doubleclick i Gemius będzie dodatkowym atutem
  • Dostępność w wymiarze pełnego etatu (40 godzin tygodniowo)

W zamian oferujemy

  • Pracę w niesamowitej atmosferze, którą tworzy młody, dynamicznie rozwijający się zespół
  • Szybki rozwój zawodowy (szkolenia, przejrzyste ścieżki karier)
  • Możliwość nauki poprzez pracę z najlepszymi ekspertami na rynku, co potwierdzają nagrody: GOMC 2009, 2011, 2012, Effie 2013
  • Możliwość budowania kampanii dla największych polskich i zagranicznych marek
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (pakiet sportowy, opieka medyczna)
  • Bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym biurze (siłownia, stołówka, daycare i wiele innych)
Wszystkich spełniających postawione wymagania i zainteresowanych prosimy o przesłanie CV klikając

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się