Oferta pracy

Distribution Center Manager

RPO Partners Sp. z o.o.

15 00020 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie podległym centrum dystrybucyjnym (około 150 FTE),

  • Nadzór oraz optymalizacja kosztów operacyjnych związanych z obsługiwanymi projektami logistycznymi,

  • Planowanie zasobów niezbędnych do realizacji procesów w podległych obszarach,

  • Monitorowanie poziomu wykonania budżetu oraz stopnia realizacji przypisanych do każdego projektu operacyjnych KPI’s,

  • Wyznaczanie celów podległym managerom oraz wspieranie w ich realizacji,

  • Utrzymanie i rozwój procesów związanych z magazynowaniem, dystrybucją i transportem,

  • Uczestniczenie w lokalnych i globalnych inicjatywach w zakresie operacji logistycznych.

Nasze wymagania

  • Przynajmniej 3 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku (mile widziana branża FMCG),

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Transport / Logistyka),

  • Doświadczenie w zarządzaniu przynajmniej kilkudziesięcioosobowymi zespołami,

  • Doświadczenie we współpracy z agencjami pracy oraz przewoźnikami,

  • Bardzo dobra znajomość procesów transportowych oraz magazynowych,

  • Proaktywne podejście oraz nastawienie na poszukiwanie usprawnień w podległych obszarach,

  • Komunikatywny poziom znajomości j. angielskiego (min. B2).

To oferujemy

  • Możliwość objęcia kluczowego stanowiska w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej organizacji,

  • Stabilne zatrudnienie, interesująca perspektywa rozwoju oraz możliwość udziału w projektach realizowanych przez międzynarodową centralę firmy,

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia – rynkowa podstawa oraz premia roczna,

  • Pakiet niezbędnych benefitów: samochód służbowy, telefon, laptop, prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie grupowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Naszym klientem jest doświadczony i znany międzynarodowy operator logistyczny, który poszukuje doświadczonych kandydatów/kandydatek zainteresowanych rozwojem na stanowisku:

Distribution Center Manager.

Przewiń do profilu firmy