Oferta pracy

District Manager

Lood is Good sp. z o.o.O firmie

Lood is Good sp. z o.o.

plac Wolnica 11

Kraków

Jeśli chcesz stać się częścią dynamicznie rozwijającej się firmy, dzień bez wyzwań jest dla Ciebie dniem straconym, nie wyobrażasz sobie pracy bez kontaktu z loodźmi i dodatkowo podzielasz naszą miłość do loodów - jesteś osobą, której szukamy.

Good Lood poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za planowanie i realizację strategii firmy w podległym rejonie
  • realizacja wyznaczonych celów zgodnych z celem brandu
  • bieżące wizyty w terenie
  • przeprowadzanie wewnętrznych audytów operacyjnych w każdym loodspocie na terenie regionu
  • wspieranie działań marketingowo-sprzedażowych firmy
  • zarządzanie licznym zespołem
  • współpraca z innymi działami wewnątrz firmy

Wymagania:

  • min. dwuletnie doświadczenie w gastronomii na stanowisku managerskim
  • umiejętność organizowania pracy własnej i zespołu
  • umiejętność budowania relacji i rozwiązywania problemów w zespole
  • samodzielność w pracy
  • biegły język angielski
  • wyśmienite umiejętności zarządzania młodym zespołem
  • chęć do ciągłego udoskonalania siebie oraz swojego regionu
  • perfekcyjna znajomość zasad obsługi klienta

Oferujemy:

  • stabilna forma zatrudnienia
  • niezbędne narzędzia pracy
  • samodzielność organizacji pracy własnej

Aby aplikować, wyślij CV wraz z uzasadnieniem, dlaczego to właśnie Ty powinieneś stać się częścią Good Lood Team za pomocą przycisku aplikuj.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Wysłanie zgłoszenia oznacza akceptację klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych kandydata przez firmę Good Lood: http://bit.ly/GL-recruitment-gdpr

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy