Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

District Manager

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2019-04-17

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jeśli chcesz stać się częścią dynamicznie rozwijającej się firmy, dzień bez wyzwań jest dla Ciebie dniem straconym, nie wyobrażasz sobie pracy bez kontaktu z loodźmi i dodatkowo podzielasz naszą miłość do loodów - jesteś osobą, której szukamy.

    Good Lood poszukuje osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Kraków

    Zakres obowiązków:

    • odpowiedzialność za planowanie i realizację strategii firmy w podległym rejonie
    • realizacja wyznaczonych celów zgodnych z celem brandu
    • bieżące wizyty w terenie
    • przeprowadzanie wewnętrznych audytów operacyjnych w każdym loodspocie na terenie regionu
    • wspieranie działań marketingowo-sprzedażowych firmy
    • zarządzanie licznym zespołem
    • współpraca z innymi działami wewnątrz firmy

    Wymagania:

    • min. dwuletnie doświadczenie w gastronomii na stanowisku managerskim
    • umiejętność organizowania pracy własnej i zespołu
    • umiejętność budowania relacji i rozwiązywania problemów w zespole
    • samodzielność w pracy
    • biegły język angielski
    • wyśmienite umiejętności zarządzania młodym zespołem
    • chęć do ciągłego udoskonalania siebie oraz swojego regionu
    • perfekcyjna znajomość zasad obsługi klienta

    Oferujemy:

    • stabilna forma zatrudnienia
    • niezbędne narzędzia pracy
    • samodzielność organizacji pracy własnej

    Aby aplikować, wyślij CV wraz z uzasadnieniem, dlaczego to właśnie Ty powinieneś stać się częścią Good Lood Team za pomocą przycisku aplikuj.

    Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Wysłanie zgłoszenia oznacza akceptację klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych kandydata przez firmę Good Lood: http://bit.ly/GL-recruitment-gdpr
    bottom