Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

District Manager

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 2019-04-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dynamicznie rozwijająca się firma oferująca sprzęt medyczny światowych marek
    poszukuje kandydatów na stanowisko

    DISTRICT MANAGER
    Miejsce pracy: Poszukujemy pracowników w każdym regionie Polski.
    Obowiązki:
    • Aktywne poszukiwanie nowych Klientów i obsługa dotychczasowych
    • Nawiązywanie i utrzymanie długotrwałych relacji z Klientami
    • Prezentacje oferowanych produktów w środowisku medycznym
    • Udział w branżowych sympozjach i targach medycznych
    • Planowanie działań i realizacja założonych planów sprzedażowych
    • Raportowanie i dokumentowanie działań sprzedażowych i promocyjnych
    Wymagania:
    • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika lub przedstawiciela handlowego w branży medycznej (w zakresie sprzętu medycznego)
    • Wykształcenie wyższe lub techniczne medyczne
    • Rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
    • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów i utrzymywania relacji biznesowych
    • Chęć podnoszenia kwalifikacji oraz umiejętność szybkiego uczenia się i rozumienia zagadnień technicznych
    • Wysoka kultura osobista w kontakcie z Klientem
    • Prawo jazdy kat. B
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • Znajomość MS Office
    Oferujemy:
    • Umowę o pracę lub umowę na działalność gospodarczą
    • Stałe wynagrodzenie plus atrakcyjny system prowizyjny
    • Niezbędne narzędzia pracy (m.in. samochód służbowy, telefon komórkowy, komputer)
    • Szkolenia produktowe i sprzedażowe
    • Elastyczny czas pracy dostosowany do potrzeb pracowników
    • Profesjonalną opiekę i pomoc w zakresie technicznej i administracyjno-prawnej obsługi klienta
    • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się organizacji
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o przesyłanie ofert zawierających list motywacyjny ze zdjęciem, życiorys zawodowy oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 1997 r. nr 133, poz. 883a