Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

District Manager

  • podlaskie
  • Specjalista
  • 15.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    LekSeek Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

    Firma LekSeek Polska – krajowy lider w dziedzinie rozwiązań IT dla medycyny
    poszukuje pracownika na stanowisko:

    Zadania:

    • Aktywne pozyskiwanie klientów – przychodni, które będą korzystały z naszej aplikacji.
    • Wdrażanie rozwiązania IT w placówkach medycznych.
    • Wsparcie techniczne pozyskanych użytkowników.

    Wymagania:

    • Komunikatywność – szukamy osób, które lubią i umieją rozmawiać z ludźmi.
    • Dobra obsługa komputera.
    • Umiejętność poruszania się w środowisku Internetu.
    • Prawo jazdy kat. B.
    • Kreatywność, samodzielność, umiejętności negocjacyjne.
    • Poczucie humoru, optymizm, wytrwałość, pracowitość, uczciwość – tylko kombinacja tych cech pozwoli Ci osiągnąć sukces.
    • Mile widziane: wykształcenie wyższe; znajomość nomenklatury medycznej - np. ICD10; ICD9; RX itp. (ale tego Cię nauczymy)

    Co oferujemy:

    • Pakiet wynagrodzeń oparty na podstawie i atrakcyjnych prowizjach.
    • Umowa o pracę.
    • Szkolenie i wsparcie w wykonywaniu codziennych obowiązków.
    • Stabilne zatrudnienie w firmie z 15-letnią tradycją.
    • Na początek comiesięczny ryczałt za używanie własnego auta, następnie samochód służbowy.
    • Udział w wyjątkowym na skalę Polski projekcie.
    • Dużą swobodę działania – samodzielnie układasz swój dzień pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.