Logo Pracuj.pl

District Manager / Regionalny Kierownik Sprzedaży

Sanofi-Aventis Sp. z o.o.O firmie

  • Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiadanie za realizację planów i strategii sprzedaży na terenie Regionu,
  • Zwiększenie efektywności działań sił sprzedaży poprzez ustalanie KPI’s oraz monitorowanie ich wykonania.
  • Zapewnienie zgodności działań sprzedażowych i promocyjnych z kodeksem etycznym i procedurami wewnętrznymi poprzez stały monitoring oraz zapewnienie odpowiednich szkoleń zespołu w tym zakresie.
  • Organizacja i prowadzenie spotkań regionalnych dla swojego zespołu reprezentantów farmaceutycznych w celu analizowania wyników sprzedaży i ustalania planów działania.
  • Odpowiadanie za dostępność i dystrybucję produktów w obsługiwanych kanałach w Polsce.
  • Proponowanie budżetu na działania handlowe oraz nadzorowanie jego wykorzystania
  • Uzgadnianie z poszczególnymi działami oraz delegacja realizacji celów biznesowych na poszczególnych członków zespołu.
  • Monitorowanie działań handlowych prowadzonych w hurtowniach oraz aptekach za pośrednictwem zespołów sprzedaży.
  • Wdrażanie narzędzi handlowych zapewniających efektywność przedstawicieli farmaceutycznych.
  • Odpowiadanie za efektywność zespołu sprzedaży i jego rozwój.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Kierownika regionalnego sprzedaży w branży farmaceutycznej / kosmetycznej / FMCG
  • Znajomość łańcucha dostaw w branży farmaceutycznej będzie mile widziana
  • Doświadczenie w pracy z produktami OTC mile widziane
  • Udokumentowane sukcesy sprzedażowe
  • Dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne, umiejętność budowania relacji
  • Dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej organizacji, której kultura opiera się na wartościach, takich jak odwaga, szacunek, współpraca i uczciwość
  • Umowę o pracę
  • Samochód służbowy i inne narzędzia pracy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów obejmujący m.in. opiekę medyczną dla pracowników i członków ich rodzin, pracowniczy program ubezpieczenia emerytalnego, ubezpieczenie na życie, wachlarz benefitów z funduszu socjalnego w tym kartę Multisport oraz udogodnienia w zakresie elastycznego czasu pracy (np. home office, elastyczne godziny pracy)
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w rekrutacjach wewnętrznych prowadzonych w Sanofi w Polsce i na świecie oraz swobodny dostęp do bazy wiedzy rozwojowej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

Sanofi-Aventis Sp. z o.o.

At Sanofi Consumer Healthcare (CHC), our ambition is to be the best Consumer Healthcare business in the world. We are driven to serve healthier, fuller lives for consumers by offering a wide range of solutions across five main areas: Nutritional Health, Digestive Health, Cough & Cold, Allergy, Pain Care.

Celem stanowiska:

Odpowiedzialność za realizację i dopasowanie strategii sprzedaży na terenie Regionu, której celem jest uzyskanie przewagi konkurencyjnej w obszarach, za które odpowiada sprzedaż oraz optymalne wykorzystanie posiadanego portfolio.

District Manager / Regionalny Kierownik Sprzedaży, Rzeszów