Oferta pracy

District Manager

BIGRAM S.A.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

międzynarodowej firmy z branży farmaceutycznej.

W swoim portfolio firma posiada asortyment najwyższej jakości.

Twój zakres obowiązków

  • District Manager odpowiada za osiąganie na podległym mu terenie wyników sprzedaży promowanych produktów, założonych dla tego terenu w Planie Sprzedaży. Zadaniem DM jest kierowanie pracą podwładnych oraz koordynowanie pracy całego zespołu, w taki sposób, by każdy przedstawiciel z osobna osiągnął założone dla jego terenu wyniki sprzedaży oraz by cały zespół łącznie osiągnął wyniki sprzedaży założone dla terenu działania District Managera,

  • District Manager monitoruje potencjał rynku dla promowanych produktów na terenie swojego działania, w szczególności poprzez analizę: (IMS, informacji z terenu, danych otrzymanych od pracodawcy oraz własnych obserwacji),

  • DM uczestniczy w ustalaniu planów sprzedaży dla poszczególnych PM,

  • DM wspiera PM w osiąganiu przez nich wyników sprzedaży promowanych produktów założonych w obowiązujących ich Planach Sprzedaży. DM identyfikuje problemy napotykane przez PM w wykonywaniu pracy oraz instruuje ich w procesie coachingu jak te problemy wyeliminować, a w razie potrzeby podejmuje również inne działania zmierzające do wyeliminowania tych problemów,

  • DM na bieżąco szkoli PM w dziedzinie wiedzy fachowej o promowanych produktach oraz w zakresie technik sprzedaży, uzupełniając wiedzę zdobytą przez PM podczas szkoleń zapewnionych im w tym zakresie przez Pracodawcę,

  • analiza działań konkurencji,

  • prowadzenie podwójnych wizyt, coaching.

Wymagania pracodawcy

  • min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku District Managera w firmie farmaceutycznej,

  • preferowane doświadczenie z firm farmaceutycznych oryginalnych.

Pracodawca oferuje

  • atrakcyjną podstawę,

  • umowę o pracę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

BIGRAM S.A.

Od ponad 27 lat BIGRAM z sukcesem realizuje projekty rekrutacyjne i doradcze. Specjalizujemy się w rekrutacjach na stanowiska menadżerskie oraz specjalistyczne. Nasze oddziały znajdują się w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu.

Przewiń do profilu firmy