Oferta pracy

Diversity, inclusion and belonging expert

Credit Agricole Bank Polska S.A.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowujesz i wdrażasz projekty oraz rozwiązania HR dotyczące obszaru różnorodności, włączania i przynależności do organizacji

  • Bierzesz udział w definiowaniu wskaźników realizacji celów w obszarze DIB w ramach strategii Human-Centric banku

  • Tworzysz praktyczne rozwiązania, które zwiększają inkluzywność i poczucie przynależności w Credit Agricole uwzględniając potrzeby i perspektywy osób z niepełnosprawnościami, różnej płci, orientacji seksualnej i narodowości

  • Projektujesz oraz wdrażasz projekty i procesy zorientowane na poprawę doświadczeń pracownika od momentu rekrutacji, poprzez wdrożenie, rozwój, współpracę zespołową i wsparcie w codziennej pracy

  • Dostarczasz wiedzy eksperckiej, informacji i inspiracji menadżerom i zespołom, z którymi współpracujesz, aby zwiększać świadomość i zrozumienie wartości DIB

  • Monitorujesz wskaźniki, postępy i efektywność wdrożonych działań

  • Tworzysz wskazówki, zasady i procedury oraz współpracujesz z kadrą menadżerską oraz zespołami różnych jednostek organizacyjnych Banku w celu zapewnienia skutecznych rozwiązań, spójnych z celami DIB

  • Współpracujesz z instytucjami i partnerami biznesowymi oraz z dostawcami nad dostarczeniem najlepszych rozwiązań promujących DIB

Nasze wymagania

  • Posiadasz praktyczne doświadczenie i wiedzę ekspercką z zakresu diversity (znajomość merytoryczna obszaru, znajomość regulacji i najlepszych rynkowych praktyk w budowaniu inkluzywnego środowiska pracy)

  • Masz 2-letnie doświadczenie w realizacji programów i projektów HR w dużych organizacjach nastawionych na zmianę postaw, zachowań i umiejętności różnych pracowników w obszarze DIB

  • Masz wykształcenie wyższe o profilu społecznym (psychologia, socjologia, antropologia)

  • Znasz metody zarządzania zmianą (certyfikacja PROSCI będzie Twoim atutem) i zarządzania projektami

  • Jesteś na bieżąco z aktualnymi trendami w obszarach: zarządzania zmianą, kultury organizacyjnej, zaangażowania pracowników, wizerunku pracodawcy

  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub współpraca B2B

  • Szkolenia i programy rozwojowe

  • Pracę hybrydową - zarówno zdalnie jak i w nowoczesnym biurze

  • Przyjazne i pełne szacunku miejsce pracy bez względu na wiek, płeć, stopień sprawności czy jakąkolwiek inną cechę

  • Możliwość wymiany doświadczeń w ramach międzynarodowej Grupy Credit Agricole

  • Pracę w organizacji, która stawia człowieka w centrum działań.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • wellbeing

Etapy rekrutacji
1

Selekcja cv

2

Wywiad telefoniczny

3

Rozmowa finalna

Należymy do Grupy Crédit Agricole, która jest jedną z największych grup finansowych w Europie i na świecie. Grupa funkcjonuje nieprzerwanie od XIX wieku. Dziś to numer 1 w Europie w bancassurance i zarządzaniu aktywami. Na całym świecie jest nas już ponad 140 tysięcy osób, które wspierają klientów w 47 krajach. Pod obecną nazwą działamy od 2011 roku, ale nasza historia sięga znacznie głębiej. W latach 90-tych funkcjonowaliśmy jako Bank Świętokrzyski, a od 2001 roku, po wejściu do Polski Grupy Crédit Agricole – jako znany wielu z Was Lukas Bank.

W banku pracuje ponad 4500 osób. Znajdziecie nas w centrali we Wrocławiu i Warszawie, w Centrach Korporacyjnych w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu i Krakowie, a nasi doradcy wspierają klientów w placówkach w całej Polsce.

Jesteśmy różnorodni – pracują u nas przedstawiciele czterech pokoleń (Baby Boomers, X, Y, Z). Każdego dnia współpracujemy i wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem. Podpisaliśmy też Kartę Różnorodności. Doceniamy to, że jesteśmy z różnych miejsc i różnych pokoleń.

Stawiamy człowieka w centrum naszych działań – otrzymaliśmy certyfikat Wellbeing Leader 2020. Docenione zostały podejmowane przez nas akcje na rzecz równowagi między życiem zawodowym i prywatnym. Jesteśmy też zaangażowani społecznie i ekologicznie. Zależy nam na tym, aby było #mniejplastiku

Zapewniamy naszym pracownikom bezpieczeństwo, gwarantując stabilność zatrudnienia w tym zmieniającym się świecie. Bezpieczeństwo pracowników jest naszym priorytetem. W placówkach bankowych wdrożyliśmy zasady bezpieczeństwa zgodnie z rekomendacją GIS i Ministerstwa Zdrowia. We wszystkich naszych budynkach wdrożyliśmy zasady bezpieczeństwa i reżimu sanitarnego.

Przewiń do profilu firmy

Twój Zespół

Misją naszego zespołu jest kształtowanie i promocja przyjaznego, inkluzywnego i angażującego środowiska pracy poprzez wdrożenie programów HR w ramach strategii Human-Centric. Dostarczamy wiedzy i inspiracji w zmianach, udoskonalamy doświadczenia pracownika, kształtujemy kulturę pracy zorientowaną na osiągnięcia dzięki wykorzystaniu mocnych stron i różnorodnych perspektyw. Kształtujemy elastyczne, hybrydowe środowisko pracy, które sprzyja równowadze życia zawodowego i osobistego.

W zespole cenimy samodzielność, inicjatywę, kreatywność, wiedzę ekspercką i stałe szukanie najlepszych rozwiązań HR.