Dokumentalista

ASTEK Polska

umowa o pracę
5 5006 700 brutto / mies.
kontrakt B2B
6 3008 400 netto (+ VAT) / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie, analizowanie oraz aktualizowanie dokumentacji

  • Tworzenie specyfikacji funkcjonalnej i technicznej

  • Redagowanie dokumentacji

  • Kontrola oraz aktualizowanie ewentualnych braków

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy z Enterprise Architect

  • Praktyczna znajomość UML, BPMN2

  • Umiejętność analitycznego myślenia, dokładność, skrupulatność

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży bankowej

To oferujemy

  • Atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzeń

  • Stabilne zatrudnienie

  • Szkolenia i treningi

  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku - naszymi Klientami są najbardziej rozpoznawalne marki polskie i globalne

  • Benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową), dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne

  • Dogodną lokalizację biur

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

Wstępna rozmowa telefoniczna (ok. 20 minut)

2

Główny etap - rozmowa z Hiring Managerem

3

Decyzja

Szukamy samodzielnego specjalisty z umiejętnościami analitycznego myślenia. Osoba ta musi potrafić przeanalizować dokumentację techniczną oraz wyłapywać w niej braki.

Jesteśmy czołowym dostawcą usług IT, usług inżynieryjnych i konsultingu. Od 2007 roku wspieramy i realizujemy projekty informatyczne dla największych firm w Polsce i za granicą.

Działamy w ramach grupy ASTEK International – posiadamy długoletnie, międzynarodowe doświadczenie, stale rozbudowywane zaplecze technologiczne, bogatą i wszechstronną wiedzę IT oraz inżynierską. Nasi wysoko wyspecjalizowani eksperci dostarczają klientom niezawodne, bezpieczne i skrojone na miarę rozwiązania.

Współpracujemy z naszymi pracownikami i klientami w modelu partnerskim, którego podstawą jest wzajemny szacunek, zaufanie i zasada win-win.

Przewiń do profilu firmy