Filtruj wyniki

Miejsce pracy
    • Pokaż więcej województw
Kategorie
  • Pokaż więcej kategorii
Pracodawca
Forma zatrudnienia
  • Pokaż więcej
Poziom stanowiska
Zarobki brutto
Wymagany język
  • Pokaż więcej języków
Oferty z okresu
  • Chcę otrzymywać podobne oferty pracy na e-mail!

    Dopiewo (Pow. Poznański)

    Tak, chcę!

  • Dopiewo (pow. poznański), wielkopolskie 2018-01-15

    Zadania: nadzór nad dokumentacją jakościową, rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych, czynny udział w procesach poreklamacyjnym od Klientów i dostawców, wspieranie procesu produkcji od strony jakościowej, wspieranie procesu usprawniania...

  • Dopiewo (pow. poznański), wielkopolskie 2018-01-13

    Oczekiwania wobec kandydatów: dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole, chęć do pracy oraz sumienność a produkcji z miłą chęcią nauczymy. Firma oferuje: atrakcyjne wynagrodzenie, umowę o pracę zawartą bezpośrednio z Naszą firmą,...

  • o firmie

    Dopiewo (pow. poznański), wielkopolskie 2018-01-11

    Nasze wymagania: doświadczenie w pracy w sprzedaży, obsłudze klienta, doświadczenie w organizowaniu pracy zespołu, rzetelność i uczciwość, wysoka motywacja do pracy i nastawienie na realizację celów, umiejętność skutecznej komunikacji, gotowość...